Jump to content

Hatsune Miku Kimdir ? Ne ayaktır?

Hokage_Minato

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Luka-chan dururken miku hiç hoş gelmiyor bana :P

Baştan aşağı alıntıdır.

Evet haklısın o konuda. Bazı şarkıları güzel ama çoğunda sesi rahatsız edebiliyor. Ben çok seviyorum çok sempatik bence yaşı iyi. Daha büyük olsaydı bu kadar tatlı olmazdı . :lol:

• 3 months later...
  • 1 month later...

miku candır ayrıca kasune teto , luka , gumi bunlarda güzeldir.işte bu bilgisayar sesi gerçeği varken neden bunu dinliyeyim diyenlere acıyorum harhangi bir sanatta önemli olan sanatı yapan değil sanatın kendisidir bunu yapan doğada insanda bir bilgisayar programıda olabilir önemli olan güzel olup olmaması,haa ben bu hoşuma gitmedi ben bunu dinlemiyom dersin amenna ama güzel geldiği halde öyle leke vurmaya çalışmak aptallık.

• 2 weeks later...

Kimse çıkıp demiyor ki aga bu nedir? :D

Anime izlediğimi görünce ve benden bir kaç bilgi aldıktan sonra şöyle bir fikir ve mevzu aklına gelmişti...

Bu sektör gelecekte gelişe gelişe kendi sanal oyuncularını yaratır...sanal oyuncular ünlü gibi olacaklar onların özel menejerleri olacak gibi şeyler söylemişti...çok ilginç bir fikir ve hayaldi kendi kendime ulan olursa ne garip olur demiştim sanal birinden imza istemek...meğersem bu mevzu başlamış bile...

Ben Miku'yu ilk Romeo and Cinderella şarkısıyla tanımıştım, sonra televizyonda falan gördüm... O sesindeki tiz ne kadar beni rahatsız etse de, onu o yapan şey zaten o tizler :D Bu arada, sesi tamamen bilgisayarla mı yapılıyormuş?

Guest Theia

Ben Miku'yu ilk Romeo and Cinderella şarkısıyla tanımıştım, sonra televizyonda falan gördüm... O sesindeki tiz ne kadar beni rahatsız etse de, onu o yapan şey zaten o tizler :D Bu arada, sesi tamamen bilgisayarla mı yapılıyormuş?

insan sesi baz alınarak bilgisayar ortamında düzenleniyor.

• 2 weeks later...