Jump to content

Hatsune Miku Kimdir ? Ne ayaktır?

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Luka-chan dururken miku hiç hoş gelmiyor bana :P

Baştan aşağı alıntıdır.

Evet haklısın o konuda. Bazı şarkıları güzel ama çoğunda sesi rahatsız edebiliyor. Ben çok seviyorum çok sempatik bence yaşı iyi. Daha büyük olsaydı bu kadar tatlı olmazdı . :lol:

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

miku candır ayrıca kasune teto , luka , gumi bunlarda güzeldir.işte bu bilgisayar sesi gerçeği varken neden bunu dinliyeyim diyenlere acıyorum harhangi bir sanatta önemli olan sanatı yapan değil sanatın kendisidir bunu yapan doğada insanda bir bilgisayar programıda olabilir önemli olan güzel olup olmaması,haa ben bu hoşuma gitmedi ben bunu dinlemiyom dersin amenna ama güzel geldiği halde öyle leke vurmaya çalışmak aptallık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Kimse çıkıp demiyor ki aga bu nedir? :D

Anime izlediğimi görünce ve benden bir kaç bilgi aldıktan sonra şöyle bir fikir ve mevzu aklına gelmişti...

Bu sektör gelecekte gelişe gelişe kendi sanal oyuncularını yaratır...sanal oyuncular ünlü gibi olacaklar onların özel menejerleri olacak gibi şeyler söylemişti...çok ilginç bir fikir ve hayaldi kendi kendime ulan olursa ne garip olur demiştim sanal birinden imza istemek...meğersem bu mevzu başlamış bile...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben Miku'yu ilk Romeo and Cinderella şarkısıyla tanımıştım, sonra televizyonda falan gördüm... O sesindeki tiz ne kadar beni rahatsız etse de, onu o yapan şey zaten o tizler :D Bu arada, sesi tamamen bilgisayarla mı yapılıyormuş?

insan sesi baz alınarak bilgisayar ortamında düzenleniyor.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.