Jump to content

Hatsune Miku Kimdir ? Ne ayaktır?

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• 6 ay sonra...
  • Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Luka-chan dururken miku hiç hoş gelmiyor bana :P

Baştan aşağı alıntıdır.

Evet haklısın o konuda. Bazı şarkıları güzel ama çoğunda sesi rahatsız edebiliyor. Ben çok seviyorum çok sempatik bence yaşı iyi. Daha büyük olsaydı bu kadar tatlı olmazdı . :lol:

Hatsune mikuyu dinlerim ama Vocaloid den favorin Kagamine rin-len Buda en sevdiğim şarkıları

Bu Evillious Chronicles adında bir seriye aitti yanlış hatırlamıyorsam. Mothy adında bir yapımcıya ait. Kendisinin birden çok serisi var. Başta her biri farklı gibi görünsede, hepsi birbirine bağlantılı bir şekilde, 1000 yılı aşkın bir zaman çizgisine sahip karmaşık bir hikayeyi oluşturuyor. Bu şarkıdan önceki Daughter of Evil, sonraki ise Regret message olması lazım. Bu serinin bir de light noveli vardı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çoğu kişi Vocaloid'i yapay, mekanik bir ses olarak düşünüyor. Fakat bu tamamen yapımcıya bağlı bir şey. Mesela şimdi bulabildiğim bir iki şarkıyı atayım. 

Mutlaka dinleyin. Ek olarak, IA' nın söylediği ikinci şarkının animedeki orjinalini Lia söylüyor. Yani sesini IA' ya bağışlayan kişi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 7 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.