Jump to content

Ödüllü Amv Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

Önerilen İletiler

Ben henüz şampiyonun belli olduğunu düşünmüyorum sadece çok yüksek ihtimal. Ne demiş yugi, ''Son kart oynanana kadar düello devam eder.'' işte öyle bişeydi böyle hatırlıyorum :D

Pardon dediğin doğru doğru olmasına yarışmada hakısızlık var satende senin Video Amv mi tam anlayamadım tüm dövüşü montaj yapmadan direk koymuşun arkayada bir şarkı koymuşsun amv diye yutturuyosun onuda geç 11 kişi kim ya bu kadar beğenmiş 2 gruptaki diğer amvlere yazık ya
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 282
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir birinden güzel çalışmaların olduğunu ve kazananları seçmenin, biraz zor olacağını düşünüyorum. Biz bu yarışmaları sizlerin eğlenmesi ve iyi vakit geçirerek anime hakkında yeni şeyler öğrenmeniz iç

Tövbe de ! :D Ben Şirince ye gidiyorum sizi bilmem ;)

Hokage_minato nun AMV si muhteşemdi :wub: :D :P ;)

Pardon dediğin doğru doğru olmasına yarışmada hakısızlık var satende senin Video Amv mi tam anlayamadım tüm dövüşü montaj yapmadan direk koymuşun arkayada bir şarkı koymuşsun amv diye yutturuyosun onuda geç 11 kişi kim ya bu kadar beğenmiş 2 gruptaki diğer amvlere yazık ya

Bencede aslında oylama haksızlıklara yol açıyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de katılıyorum. Dövüşü kesmeden arkaya müzik koymak basit. Montajlama işi asıl uğraştıran. Ben Amv'min çok süper olduğu nu söylemiyorum. Çoğu kişi zaten Naruto, One Piece ya da Bleach gibi ilk 3 anime amvlerine ya da son zamanlar popüler olan SAO'ya atlıyor. Ben diğer amvlere de şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

direk dovusummu koymusum montaj yapmadan? bu biraz hakaret olmadimi yutturuyorsun falan? fesat karistirdigimi da ima ediyorsun. bilgisayarim xp sony vegas kullanipta effect veremedim. montaj yapmadigim konusunda zaten yaniliyorsun. emege saygi gostermeni bekliyorum en azindan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de katılıyorum. Dövüşü kesmeden arkaya müzik koymak basit. Montajlama işi asıl uğraştıran. Ben Amv'min çok süper olduğu nu söylemiyorum. Çoğu kişi zaten Naruto, One Piece ya da Bleach gibi ilk 3 anime amvlerine ya da son zamanlar popüler olan SAO'ya atlıyor. Ben diğer amvlere de şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. :D

Aynen katılıyorum ^^ Zaten herkes hep aynı tarz animeleri yapıyor diye ne kadar kazanma ihtimalimi düşürceğinide bilsem hiç bilinmeyen bir animeden yaptım bu da cesaret istiyor :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

direk dovusummu koymusum montaj yapmadan? bu biraz hakaret olmadimi yutturuyorsun falan? fesat karistirdigimi da ima ediyorsun. bilgisayarim xp sony vegas kullanipta effect veremedim. montaj yapmadigim konusunda zaten yaniliyorsun. emege saygi gostermeni bekliyorum en azindan.

benimde Xp bende zorlandım durmadan kapandı başıma bela açıp durdu ama yediremiyorum o amvnin 11 oy almasına kusura bakma
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne alaka XP ben bilmiyorum ama hadi o olmadı diyelim bir sürü program mevcut örneğin:Avid Studio, Pinnacle 16 bknz. Aynı işlevleri görüyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ağır yazdığım için özür fakat benim burada eleştirdiğim yapılan amvler değil, izleyenlerin sadece bazı animelerin amvlerini izlemeleridir.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim bilgisayarim sony vegasi yuklemedi bile. her insanin dusunceleri ayni olsaydi ben sen veya bir baskasi 56 -57 oyun hepsini toplardi. emin ol zannettiginden daha fazla ugrastim. ilk kez bir video duzenliyordum zaten programi kullanmakta zorluk cektim. logo ile ismi koyana kadar canım cıktı. senin avm kesinlikle birinciligi hak ediyor ancak ben kendi avm me guveniyorum ve her sekilde de savunurum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.