Jump to content

Ödüllü Amv Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

Önerilen İletiler

Kinomiya benim arkadaşım ve izledim yarışmaya katıldığını söyledi geldim ve arkadaşıma oyumu vardim neden şimdi çemkiriyorsunuz ki? sanki herkes arkadaşına izlemesi için link vermiyor ne yani? ben de cosplay yarışmasına katıldım ve doğal olarak reklam verdim sağa sola beni önemseyen arkadaşlarım da girdi siteye oyunu verdi ne var bunda anlamış değilim!?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 282
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir birinden güzel çalışmaların olduğunu ve kazananları seçmenin, biraz zor olacağını düşünüyorum. Biz bu yarışmaları sizlerin eğlenmesi ve iyi vakit geçirerek anime hakkında yeni şeyler öğrenmeniz iç

Tövbe de ! :D Ben Şirince ye gidiyorum sizi bilmem ;)

Hokage_minato nun AMV si muhteşemdi :wub: :D :P ;)

Kinomiya benim arkadaşım ve izledim yarışmaya katıldığını söyledi geldim ve arkadaşıma oyumu vardim neden şimdi çemkiriyorsunuz ki? sanki herkes arkadaşına izlemesi için link vermiyor ne yani? ben de cosplay yarışmasına katıldım ve doğal olarak reklam verdim sağa sola beni önemseyen arkadaşlarım da girdi siteye oyunu verdi ne var bunda anlamış değilim!?

yapma ya aynı anda tam 6 hesap açılmış hepside kinomiyaya vermiş resim alıcam ben bu işin peşini bırakmam beni geçsin birinci olsun önemsiz ama megamorph haksız yere geçmesine izin veremem
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ay allahım ya araştır o zaman ne yaparsan yap girdiğimiz iplere bak o zaman. haksız yere insanları suçlama lütfen. Kinomiya ve diğer üye olan yeni arkadaşlar da hepimiz destek için girdik ve arkadaşımıza oy verdik bu mu dokunuyor sana? inanamıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ay allahım ya araştır o zaman ne yaparsan yap girdiğimiz iplere bak o zaman. haksız yere insanları suçlama lütfen. Kinomiya ve diğer üye olan yeni arkadaşlar da hepimiz destek için girdik ve arkadaşımıza oy verdik bu mu dokunuyor sana? inanamıyorum.

Bence bu çok abes bir durum. Neden diğerlerinin haklarına saygısızlık ediyorsunuz. O zaman herkes arkadaşlarını toplasın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim dediğim ne Allah aşkına kendi diyosun
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu gayet doğal bir şey abes kaçmasıyla filan alakası yok. kendinize çok güveniyorsanız yurt dışında yapılan yarışmalara katılın o zaman. neyse benden bu kadar.

Yurtdışı işi ne alaka anlamadım ama sana sözüm yok ancak arkadaşlarından oy toplayıp 1. olacak arkadaş acaba o birinciliği sindirebilecek mi ? Merak ettim doğrusu :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yapma ya aynı anda tam 6 hesap açılmış hepside kinomiyaya vermiş resim alıcam ben bu işin peşini bırakmam beni geçsin birinci olsun önemsiz ama megamorph haksız yere geçmesine izin veremem

Bende senin peşini bırakmıcam o oyları nasıl aldığını çözücem sen merak etme resim al çoluk çocukla uğraşmam ben benim videoumu beyenen beyendi hepsinin ipsine bakılsın isimlerinede ondan sonra senin sesin kesilir

Sen kendin dedin benim arkadaşlarım var diye beni seven sevmeyenler var diye

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.