Jump to content

Ödüllü Amv Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 282
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir birinden güzel çalışmaların olduğunu ve kazananları seçmenin, biraz zor olacağını düşünüyorum. Biz bu yarışmaları sizlerin eğlenmesi ve iyi vakit geçirerek anime hakkında yeni şeyler öğrenmeniz iç

Tövbe de ! :D Ben Şirince ye gidiyorum sizi bilmem ;)

Hokage_minato nun AMV si muhteşemdi :wub: :D :P ;)

bence eğer kıyamet koparsa en önce şirince'nin yok olması lazım o kadar içki içipde kıyamette birtek oranın kurtulması...bana birazz..neyse :) bazı arkadaşlar AMV yapmanın zor olduğunu söylüyolar ama çok kolay tabii önerilen programlar'da biraz zor olabilir?....benim maximum sürem yarım saat. :D ya ben anormalleştim yada dünya yavaşladı :D ama şey'i anlamadım zorunlu olarak tek bir animeden mi olmak zorunda? öyle yaptım ama birsürü anime karışık olarakta var?! kafam karıştı :wacko:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence eğer kıyamet koparsa en önce şirince'nin yok olması lazım o kadar içki içipde kıyamette birtek oranın kurtulması...bana birazz..neyse :) bazı arkadaşlar AMV yapmanın zor olduğunu söylüyolar ama çok kolay tabii önerilen programlar'da biraz zor olabilir?....benim maximum sürem yarım saat. :D ya ben anormalleştim yada dünya yavaşladı :D ama şey'i anlamadım zorunlu olarak tek bir animeden mi olmak zorunda? öyle yaptım ama birsürü anime karışık olarakta var?! kafam karıştı :wacko:

zorunlu olarak bir anime dostum kafanın karışmasına gerek yok kurallar bölümünü okuman gerekli sadece :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eh, her yarışmaya yapıştığım gibi buna yapışmayacağım, hiç uğraşamam, birincisi ben AMV yapmam, çok tembelim. Ödülü ne olursa olsun, yani kardeşimin düğününe bile hazırlamam. Uğraşmam yani. Filmlere falan efekt yapıyorum After Effects ile ama Sony Vegas'la cebbeleşemem ben senkron falan. Ödül birde çok az geldi bana. Herkeze başarılar, benim 1. belli.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.