Jump to content

Ödüllü Amv Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 282
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir birinden güzel çalışmaların olduğunu ve kazananları seçmenin, biraz zor olacağını düşünüyorum. Biz bu yarışmaları sizlerin eğlenmesi ve iyi vakit geçirerek anime hakkında yeni şeyler öğrenmeniz iç

Tövbe de ! :D Ben Şirince ye gidiyorum sizi bilmem ;)

Hokage_minato nun AMV si muhteşemdi :wub: :D :P ;)

bende Jiraiya'nın AMW'sini yapacağım ama şimdi değil, hangi müzikleri koyacağım aklımda var, sonunda da müziği keseceğim, Jiraiya'nın ölüm sahnesinde suyun altındaki orjinal sesinden japonca konuşmasını vereceğim. ingilizce altyazı ile yapacağım, tüm dünyada izlensin diye :D Cross Marian'ın AMW'sini de yapmayı düşünüyorum. baktım ikisininde youtube da doğru dürüst bir amw'si yok. ya sesinde sorun var, ya ingilizce seslendirmeli uyduruk videolar <_<şimdi bunları yapmaya vaktim yok, baya uğraşmam gerekecek, mükemmel olmalı yaptığım zaman. öyle baştan savma olmamalı ^_^ ama Tokyo Tv'den de ürküyorum uyarı gönderiyor denyolar :lol: aslında alttaki şarkıyı koymayı düşünüyorum ama o da AİR TV animesinin OST'si :wacko: :D başka bir müzik ekleyeceğim tabisiki

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende yarışmaya katılıyorum işte bu video ile

amv konumun linkli bu burda kimse paylaşmamış bende öyle yapıyorum

oradan izlersiniz artık

alt yazı tartışmaları olmuş bende iyi ki konuşma geçen yerleri animeou dan indirdiğim anime ile yapmışım

diğer sahneleri alt yazısız oldun diye çok uğraştım taa başka başka video sitelerinden bulup indirdim bölümleri

video geçiş ve animasyon tarafından zayıf da olsa

sahne seçimi ve Türkçe müzik kullanmaya güveniyorum umarım seversinşiz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende yarışmaya katılıyorum işte bu video ile

http://forum.turkani...arisma-icindir/

amv konumun linkli bu burda kimse paylaşmamış bende öyle yapıyorum

oradan izlersiniz artık

alt yazı tartışmaları olmuş bende iyi ki konuşma geçen yerleri animeou dan indirdiğim anime ile yapmışım

diğer sahneleri alt yazısız oldun diye çok uğraştım taa başka başka video sitelerinden bulup indirdim bölümleri

video geçiş ve animasyon tarafından zayıf da olsa

sahne seçimi ve Türkçe müzik kullanmaya güveniyorum umarım seversinşiz

Youtube dan nefret ediyorum bu yüzden. Herkes oraya yükleyecek sonra telif hakkı yüzünden silecekler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1. Türkanime.TV Amv Yarışması

Merhabalar,

Gecenlerde yaptığımız ""Ne Yarışması Yapalım" konusundan ortaya çıkan bu güzel yarışmayı düzenlemek istiyoruz.

Açılımı Anime Music Video. Fanlar tarafından yapılır, bir seriyi izlemeden önce AMV’sini izlersiniz. Üyelerimizin bu yarışmada yapması gereken ise sevdiğiniz ve hoşunuza giden animelerdeki sahneleri birleştirerek, birleştirmiş olduğunuz görüntülerin arka fonuna uygun bir müzik ile kendi AMV'nizi yapmış olursunuz.

Yarışmanın kuralları:

*Çalışmanın kendisine ait olduğunu kanıtlamak için videonun sonunda ya da başında nickini ve Türkanime.tv amblemini koyacak. Videoda kullanmak için logoyu ekte paylaştım isteyen arkadaşlar indirebilirler.

*Yaptığınız çalışmayı youtube sitesine yükleyebilirsiniz. diğer kullanıcılarımızda yaptığınız çalışmaları izleyebilsinler.

*Yapmış olduğunuz AMV'deki video ile müzik aynı animeden olmayacak.

*Yarışmaya en fazla 3 AMV ile katılabilirsiniz. Oylama zamanında yönetici tarafından oylamada sadece 1 AMV'niz yayımlanır.

*Çalışmalarınızı sitemizdeki AMV Bölümünde paylaşabilirsiniz. Buraya Tıkla

*Ödül olarak sitemizde yeni açılan AMV bölümünde ilk 3'e giren arkadaşlara moderetörlük verilecektir.

Yarışmanın Bitiş Tarihi: 31 Aralık 2012

yarışmaya katılan tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

AMV Yapmak İçin Gerekli Olan Programlar.

- En iyi görüntü ve AMV için edit performasını sağlamak amaçlı " Total Video Converter

- Gerekli görüntü ve müzikleri elde edebilmek için Internet Download Manager

- Yeni başlayan arkadaşlar için kullanımı basit ve güzel bir Video editleme programı olan Video Edit Magic

- Videolarınız için güzel efeckler ve düzenleme için. Sony Vegas Pro 9.0

- Programlar Hakkında kısa bilgi almak için forum'da Video Programları Bölümüne göz atabilirsiniz.

- Arkadaşlar bende eskiden video düzenlemelerinde bu programları ve bunlara benzer programlar kullanırdım. Şuan kullandığım en iyi programın adobe after efeckt olduğunu söyleyebilirim. Lakin bunun kullanımı zor olduğundan paylaşmıyorum sony vegas programını kullandıktan sonra ve iyice kavradıktan sonra adobe after efeckt geçmenizi tavsiye ediyorum.

Örnek Video

Yarışma Yazarı: Amygirl

Resmi ekleyen

telif hakkı nedeni ile amv mi silen youtube nedeni ile farklı sitelere upload etmek zorunda kaldım

ama hala yarışmaya katılmak istiyorum

buna tolerans gösterirseniz sevinirim

bilginize

özel mesaj olarak atamadım

burdan okursun

ayrıca adminlere ö.m. atamnamakta ayrı bi acayiplik

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.