Jump to content

Ödüllü Amv Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 282
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir birinden güzel çalışmaların olduğunu ve kazananları seçmenin, biraz zor olacağını düşünüyorum. Biz bu yarışmaları sizlerin eğlenmesi ve iyi vakit geçirerek anime hakkında yeni şeyler öğrenmeniz iç

Tövbe de ! :D Ben Şirince ye gidiyorum sizi bilmem ;)

Hokage_minato nun AMV si muhteşemdi :wub: :D :P ;)

benim bilgisayarim sony vegasi yuklemedi bile. her insanin dusunceleri ayni olsaydi ben sen veya bir baskasi 56 -57 oyun hepsini toplardi. emin ol zannettiginden daha fazla ugrastim. ilk kez bir video duzenliyordum zaten programi kullanmakta zorluk cektim. logo ile ismi koyana kadar canım cıktı. senin avm kesinlikle birinciligi hak ediyor ancak ben kendi avm me guveniyorum ve her sekilde de savunurum.

Flood için üzgünüm benim buradaki olayım birincilik değil ama yani bu sanıyorsanız şimdi çekiliyim yarışmadan?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

beni dusunduren niye herkes bana cephe almis durumda? burda eglence amacli yapiyoruz bunu degil mi? burda birbirimize cephe almaya ne gerek var? yapici her turlu elestiriye acigim ancak digerlerini kabul etmiyorum.

1. cephe almaları normal rakiplerisin 2. eglence'nin amacı adminlik herkes bir amaç için ugraşmış durumda 3 dogru diyorsun ama rakipler didiştikçe büyür

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

beni dusunduren niye herkes bana cephe almis durumda? burda eglence amacli yapiyoruz bunu degil mi? burda birbirimize cephe almaya ne gerek var? yapici her turlu elestiriye acigim ancak digerlerini kabul etmiyorum.

Burda ben cephe almış bulunmakta değilim sadece fikirlerimi söyledim ve yani amacım birincilik değil benim sırf bu yüzden bu yorumları yaptığımı sanan arkadaşlar varsa yanılıyorlar zaten 1. olamayacağım için bir şey açıklamak istiyorum.Bu yarışmada 1. olsaydım bile Mod olmayı kabul etmeyecektim bile çünkü zamanım çok yok...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rakiplik ile cephe almak ayri sey.burasi siyaset meydani degil. birbirimizi cesaretlendirecek yapici elestiriler yerine sevkimizi kiracak yorumlar yapiyoruz. ben buraya adminlik vs. amaciyla gelmedim. admine sesleniyorum. yarisma oylamasinda devam etmek istiyorum ancak dereceye girsem dahi herhangi bir odulu kabul etmiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rakiplik ile cephe almak ayri sey.burasi siyaset meydani degil. birbirimizi cesaretlendirecek yapici elestiriler yerine sevkimizi kiracak yorumlar yapiyoruz. ben buraya adminlik vs. amaciyla gelmedim. admine sesleniyorum. yarisma oylamasinda devam etmek istiyorum ancak dereceye girsem dahi herhangi bir odulu kabul etmiyorum.

Cepheye niye taktınız biraz sakin olun burda cephelenme yok sadece oylama olmaması gerektiğini düşünüyoruz çünkü darkreaper07 arkadaşımızın da dediği gibi Bleach-One Piece-Naruto klasik bu üç animenin amv'sini izleyip bırakıyorlar oy verenler yani o yüzden adalet yok ondan bahsediyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.