Jump to content

Ödüllü Amv Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

Önerilen İletiler

Cepheye niye taktınız biraz sakin olun burda cephelenme yok sadece oylama olmaması gerektiğini düşünüyoruz çünkü darkreaper07 arkadaşımızın da dediği gibi Bleach-One Piece-Naruto klasik bu üç animenin amv'sini izleyip bırakıyorlar oy verenler yani o yüzden adalet yok ondan bahsediyoruz.

Hayır az önce yazılanlara bir bak seni kastetmiyorum sadece zaten.Açıkça bana karşı bir cephe alınmış.Oylamanın doğru olmadığını bende kabul ediyorum.Ancak bunu kırıcı şekilde ifade eden arkadaşlarımız var ne yazık ki.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 282
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir birinden güzel çalışmaların olduğunu ve kazananları seçmenin, biraz zor olacağını düşünüyorum. Biz bu yarışmaları sizlerin eğlenmesi ve iyi vakit geçirerek anime hakkında yeni şeyler öğrenmeniz iç

Tövbe de ! :D Ben Şirince ye gidiyorum sizi bilmem ;)

Hokage_minato nun AMV si muhteşemdi :wub: :D :P ;)

sakin millet!!

birkaç gündür yoktum bu yarışma işleri unutulup gitmiştir diyordum ama işler iyice alevlenmiş

forumda yeni olduğumu biliyorum fakat;

üyeleri ve maalesef gurupları inceleme fırsatı buldum

buna göre şu ara üyeler patlamaya hazır bomba gibi birbirlerine ısınıyorlar

peki bu yarışma buna ortam olmalı mı

aslında hayır ama insanlar bazı konularda haklı gözüküyor

insanların diğer çalışmalara bakmaksızın kendi sevdikleri animeyi desteklemesi veya kendi arkadaş çevresinden birini seçmesi konusunda bir şey yapamayız bu özgürlükleri kısıtlamak olur

ancak bu sorumsuzca bir davranış "onlar adına üzülürüm"

sekiz bin bilmem kaç üyesi olan forumdan elli küsür oy çıkıyorsa

oy kullananların daha özverili olmasını istemekten daha başka bir çaremiz olamaz

aslında daha adil bir çözüm bulunabilir

bu adminlerin işi

ve ben onlara bu tarz işleri tarif edecek bir konumda değilim kimsede değildir

eğer otorite ve yönetime sahip olmak gerekirse bu adil olmayı da gerektirir

şahsi görüşüm oylamanın yeterince adil bir sistem olmadığı

oylama sistemine güvenim tam o konuda yönetimin bir şeyler yaptığını düşünmüyorum "rakamlar vs olarak"

ve yarışmada 2 "biri bana ait" oy almanın avantajı ile bunları yazıyorum

yani liderliğe falan yakın olmadığım için konuyu saptırmak vs amacım yok onu demeye çalışıyorum

şu an yarışmada olduğum için bunu belirtmek zorunda hissediyorum kendimi

üslerimiz umarım bir daha kine bir çözüm bulurlar

şimdilik sakin olmaktan başka bir şey gerekmiyor

ortamı germek bir şeyi değiştirmeyecektir saygılarımla

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pardon dediğin doğru doğru olmasına yarışmada hakısızlık var satende senin Video Amv mi tam anlayamadım tüm dövüşü montaj yapmadan direk koymuşun arkayada bir şarkı koymuşsun amv diye yutturuyosun onuda geç 11 kişi kim ya bu kadar beğenmiş 2 gruptaki diğer amvlere yazık ya

Ben de katılıyorum. Dövüşü kesmeden arkaya müzik koymak basit. Montajlama işi asıl uğraştıran. Ben Amv'min çok süper olduğu nu söylemiyorum. Çoğu kişi zaten Naruto, One Piece ya da Bleach gibi ilk 3 anime amvlerine ya da son zamanlar popüler olan SAO'ya atlıyor. Ben diğer amvlere de şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. :D

Beyler haksızlık yapmayın! O rasenganı müziğe uydurmak,kyubinin tırnak sahnesindeki slow müziğe ayarlamak,ayrıca 2 bölüm den oluşan videoyu mumkun oldugu kadar ayar çekerek 10 dakkaya sığdırmak,Tümünü izlemiş olsaydınız böyle demezdiniz...Bu video için kuzenimin nasıl çalıştıgını nasıl ayarlama ve zamanlamayla uğraştığını ayrıca 1 logo ve nick eklemek için denemedik program kullandığını bir ben bir de Allah bilir..Lütfen Tamamını izleyip ona göre yorum yapın öyle 2 dk 3 dk izlemekle yorum yapmayın...Özellikle dediğim rasengan sahnesi ve kyubi tırnak sahnesini izlerken sizde duyguyu hissedip anlıyacaksınız.Üstelik 11 kişi beğenmeseydi oy vermezdi diye düşünüyorum?.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyler haksızlık yapmayın! O rasenganı müziğe uydurmak,kyubinin tırnak sahnesindeki slow müziğe ayarlamak,ayrıca 2 bölüm den oluşan videoyu mumkun oldugu kadar ayar çekerek 10 dakkaya sığdırmak,Tümünü izlemiş olsaydınız böyle demezdiniz...Bu video için kuzenimin nasıl çalıştıgını nasıl ayarlama ve zamanlamayla uğraştığını ayrıca 1 logo ve nick eklemek için denemedik program kullandığını bir ben bir de Allah bilir..Lütfen Tamamını izleyip ona göre yorum yapın öyle 2 dk 3 dk izlemekle yorum yapmayın...Özellikle dediğim rasengan sahnesi ve kyubi tırnak sahnesini izlerken sizde duyguyu hissedip anlıyacaksınız.Üstelik 11 kişi beğenmeseydi oy vermezdi diye düşünüyorum?.

benim aklımı kurcalayan bir mesele daha var türkanimeden indiriceğine neden gidip anime44.com dan indirdi + sanki yazısının altında başka birini yazısı vardıda onu gizliyormuş gibi duruyor bayağı bir şüpheli amv gibi duruyor.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim aklımı kurcalayan bir mesele daha var türkanimeden indiriceğine neden gidip anime44.com dan indirdi + sanki yazısının altında başka birini yazısı vardıda onu gizliyormuş gibi duruyor bayağı bir şüpheli amv gibi duruyor.

kurcalamaya gerek yok.bana göre bir çok kişi oylamayı sevdiği seri ve kahramanlara göre yaptı.bu arada 2bölümü 10dakikaya sığdırmak falan demiş arkadaş bence 2bölümü 10dakikaya sığdıran değil bir çok bölümu 3-4dakikaya sığdıran emek göstermiştir ayrıca amv'nizin görüntü kalitesi çok düşük oradanda kaybediyor ve ritmi tutturma konusuna geleyim çok zor olarak tanıtmanıza gerek yok bir kaç saniye yavaşlatma ile bu halledebilir.yanlış anlamayın emek göstermemişsiniz demiyorum ancak kendi açımdan oy verilebilecek bir amv değil tabi zevkler ve renkleri tartışılmaz.ben oyumu hayaller ve gerçekler isimli arkadaşa verdim son zamanlarda izlediğim en iyi amv'lerden biriydi çünkü.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.