Jump to content

Ödüllü Amv Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

Önerilen İletiler

Bu forumda bu olay daha önce yaşandı. Başkasının yaptığını getirip göstermişti birisi. Sen belki bilmezsin ama bilenler şüphelenmekte haklı.

görkem ama bu olayda hem video'yu yükleyen arkadaş hem yarışmaya katılan arkadaş olaya açıklık getirmiş yersiz bir şüphe "bence"
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 282
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir birinden güzel çalışmaların olduğunu ve kazananları seçmenin, biraz zor olacağını düşünüyorum. Biz bu yarışmaları sizlerin eğlenmesi ve iyi vakit geçirerek anime hakkında yeni şeyler öğrenmeniz iç

Tövbe de ! :D Ben Şirince ye gidiyorum sizi bilmem ;)

Hokage_minato nun AMV si muhteşemdi :wub: :D :P ;)

Dediğim gibi.Kendim yaptığımı bilmesem eğer beni bile şüphelendireceksiniz.Ben emek hırsızlığı yapacak yaşta değilim o kadar düşmedim. Başkasının bunu yapması benim yapmış olduğumu göstermez.Madem öyle çalıntı olmasın diye paper child yarışmasında olduğu gibi yapım aşamalarının da yüklenmesi istenmeliydi çalıntıyı engellemek için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

görkem ama bu olayda hem video'yu yükleyen arkadaş hem yarışmaya katılan arkadaş olaya açıklık getirmiş yersiz bir şüphe "bence"

Bence yersiz değil. Şimdi açıklardım ama konu uzamasın ve garip yerlere gitmesin diye konuyu kapatıyorum fakat herkes inanmak zorunda değil her şeye.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şüphelenebilirsin,lütfen yap açıklamanı rica ediyorum.Neye dayanarak şüphelendiğini bilmek isterim.İstersen araştır.Bu videoyu bulursan başka birisi üzerine eğer ben bu yarışmadan çekilirim ve forum üyeliğimi silerim.

Edit:Muhtemelen kurduğun komplo teorisi şu: Oldurucu77 başka birisi.Biz burda bizimmiş gibi göstermek için Oldurucu77 adında bir hesap açtık.Böylece senin düşüncenle çaldığımızı kapatmaya çalıştık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şüphelenebilirsin,lütfen yap açıklamanı rica ediyorum.Neye dayanarak şüphelendiğini bilmek isterim.İstersen araştır.Bu videoyu bulursan başka birisi üzerine eğer ben bu yarışmadan çekilirim ve forum üyeliğimi silerim.

Edit:Muhtemelen kurduğun komplo teorisi şu: Oldurucu77 başka birisi.Biz burda bizimmiş gibi göstermek için Oldurucu77 adında bir hesap açtık.Böylece senin düşüncenle çaldığımızı kapatmaya çalıştık.

Edit kısmını unut. Kuzen falan işleriyle ilgili hiç birşey demedim fakat bu amv yi onunla ortak yapabileceğin gerçeğinide değiştirmiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Edit kısmını unut. Kuzen falan işleriyle ilgili hiç birşey demedim fakat bu amv yi onunla ortak yapabileceğin gerçeğinide değiştirmiyor.

Bir ortaklık söz konusu değil.Amv yapmayı çok iyi bilmediğimden bana sadece yardım etti.Neyi nasıl yapacağımı anlattı.Herkes annesinin karnından video editlemeyi öğrenmiş şekilde çıkmıyor ya? Elbet bende birinden öğrenecektim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir ortaklık söz konusu değil.Amv yapmayı çok iyi bilmediğimden bana sadece yardım etti.Neyi nasıl yapacağımı anlattı.Herkes annesinin karnından video editlemeyi öğrenmiş şekilde çıkmıyor ya? Elbet bende birinden öğrenecektim.

Konuyu mu çarpıtıyorsun. Ben ortaklık diyorum sen yardım aldım diyorsun. Herkes yardım alır ama ortaklık çok ayrı bir mesele ve bu konuda sana güven duymamız önemli. ( Tabi benim açımdan. )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konuyu mu çarpıtıyorsun. Ben ortaklık diyorum sen yardım aldım diyorsun. Herkes yardım alır ama ortaklık çok ayrı bir mesele ve bu konuda sana güven duymamız önemli. ( Tabi benim açımdan. )

Konuyu neden çarpıtayım?Bana güven duymanız için ne yapmam gerekiyor? Adana'da olan arkadaşlar elbette ki var. Kendi gözüyle görmek isteyen olursa gelsin buyursun.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beni inandırmak zorunda değilsin fakat zaten sana inanıyorum. Hadi diyelim ben daha fazla bir şey demedim. Ya diğerlerini nasıl inandıracaksın. Eren ( Hokge_Minato ) şüphelenmekte haklı. Bence o videoyu onun adıyla koymasaydın ama yardım aldığını belirtseydin. Daha iyi olurdu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.