Jump to content

Ödüllü Amv Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

Önerilen İletiler

FMA ise bunların arasında en az popüleri. Ama bana kalsa FMA Brotherhood en iyi anime, tek sorun bilen kişi sayısının azlığı. <_<

Yok yine bilen kişi sayısı fazla ama yani zevkler tartışılamaz FMA Brotherhood farklı bir seri :) :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 282
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir birinden güzel çalışmaların olduğunu ve kazananları seçmenin, biraz zor olacağını düşünüyorum. Biz bu yarışmaları sizlerin eğlenmesi ve iyi vakit geçirerek anime hakkında yeni şeyler öğrenmeniz iç

Tövbe de ! :D Ben Şirince ye gidiyorum sizi bilmem ;)

Hokage_minato nun AMV si muhteşemdi :wub: :D :P ;)

Ben normaldede yaptığım çalışmaları arkadaşlarıma gösteriyorum ne varki bunda nasıl olmuş diye fikirlerini alıyorum.Sonuçta başkalarının fikirlerini aldıkça gelişirsin ama 2-3 arkadaş diye minatoyada amma oy almışın be kardeş burda ne çok sevenin varmış. ;)

Gel Fedebankai ye verelim videolarımızı içinden 1 tane seçsin hatta sen dur ben sorucam.

Bu kadar hırs kalbe zarar.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu yarışmanın iptal olmasından yanayım haksız kazanç çıkaranlar var.

Ben 18 oy alınca haksız kazanç oldu değilmi :) bende iptal olmasından yanayım o zaman bencede haksız kazanç sağlamaya çalışanlar var kendi amvleri ile katılmayanların olduğu ve izlemeden oy verildiği gibi.Lafı bana atıyorsanız direkt söyleyin zaten anladım.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yarışmada daha sert kurallar olmalı.Mesela yeni üyeler oy verememeli.Yeni üye olmama rağmen bu konuyu destekliyorum.

Eski kullanıcılar ne güzel birleşip arkadaşlarına oy veriyor daha sert kurallar olmalı demişinizde yine ortaya haksızlık çıkmıyormu bende yeni kullanıcıyım ?

Benim fake hesap açtığımı düşünüyorsanız gidin şikayet edin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben birini kastedmiyorum ama dün baktıgımda düşük adam bugün liderligi almış biri üstüne oynamak istemem ama arkdaşım diye herkezi toplar gelir biri en dandik amv yapan bile şampiyon olur sonra mod'luk alınca bi işe yaramaz ya iptal edilsin yarışma yada tüm adminler kendi içinde en begendigi amv'yi seçip mod'luk versin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.