Jump to content

Ödüllü Amv Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 282
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir birinden güzel çalışmaların olduğunu ve kazananları seçmenin, biraz zor olacağını düşünüyorum. Biz bu yarışmaları sizlerin eğlenmesi ve iyi vakit geçirerek anime hakkında yeni şeyler öğrenmeniz iç

Tövbe de ! :D Ben Şirince ye gidiyorum sizi bilmem ;)

Hokage_minato nun AMV si muhteşemdi :wub: :D :P ;)

arkadaşlar hayırdır neden yükleniyosunuz bende oy verdim arakadaşa sakin olun zaten 4 tane avm beğendim ama en son karar arkadaşa oy verdim SAO yu FMA yı ne kadar sevsemde hoşuma giden Bleach avmsine oy vermeseydim pişman olurdum ki oy veren arkadaşlarda böle düşünmüşdür diyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Of yapmayın ya. Eğer yarışma iptal olursa bu kadar emek de boşa gidecek ama.

Kıskançlık yapmayı kesin o yüzden, daha fazla oy alan daha çok beğenilmiştir.

Bu kadar kibre ve hırsa hiç gerek yok.

Şöyle de birşey var ; Şimdi oy toplayanlar kazanırsa öbürlerine haksızlık olmayacak mı ? Yarışmanın iptaline bende karşıyım. Sanırım en iyi çözüm oylamadan sonra kayıt olanların oylarının sayılmaması

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkes bir şey yapmış , burda ama oy toplayan arkadaşlar yeni hesap açıpda oy vermiş olabilir facebook gibi sosyal ağlardaki arkadaşlarından oy istemiş de olabilir.Yani bu durum oldukça karışık ama bana göre bu konu kapancak ve hakkıyla oy alan arkadaşların oylarıda boşa gidicek
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lan kinomiya agzımı bozdurma ama bi minato ya bak bi kendine hem arkadaşlarına söyleme olsaydı bir kaç kişiye şunu unutma minato şuan 50 den fazla olurdu.Ama adam söylemedi biliyorum çünkü bende arkadaşıyım can dostum hatta ona laf edersen beni bulursun karşında o minato bu avm yi yaptıgında ilk ben izledim sen şimdi burda konuşuyorsun ama senin amv'den başka amv izlemediklerine adım kadar eminim

ağzını bozmana gerek yok ayrıca görevlilerin kimin kimden oy aldığını görebilmesi lazım anketten oyların fake olup olmaması kolayca anlaşılır zaten admin oylamadan 1. çıkan amvden daha iyisi varsa onun seçileceğini söylemiş.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tartışma konusunu bakıyorum resmen suçlamada bulunmuş arkadaş kinomiya'nın AMV'ye oy verenlerden biri benim arkadaş itirazınmı war çok zoruma gitti yanlış bişe yaptım galiba hiç oy kulanmayalım madem bi tane halife seçelim o seçsin 1.yi bitsin oy işi ne kadar basit dimi :P şaka bi yana oy kulanmayan kişi çok forumda sonradan bi bakıp verenlerde olabilir foruma sonradan face aracılığı ile gelip gezinirken oy verende olabilir ama arkadaşına oy versin diye çağıranda olabilir ama şu tavır hiç olmadı ya

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En baştan öyleydi kimse sesini çıkarmadı herkez şimdi bana yükleniyor bende ona sinirleniyorum burda kimseyi kırmak gibi bir niyetim yok arkadaşınada kaba davranmadım o bana laf etmeye başlayınca ben atıldım.Halen birinci olan o ama strese girende onu tutanlar anlamadım.

Daha fazla uzatmayın ortamıda germeyelim zaten bir daha yarışma olursa katılmayacağım amv diye katıldım ilgilendiğim konu merak etmeyin ben normalde anime izleyip çıkıyordum bir katılayım dedim kıyamet koptu zaten.

Yarışmaya katıldığın için değil, birinci olamayınca -ki daha belli değil- çirkeflik ettiğin için kıyamet koptu.

Yanlış anlaşılmasın hakaret etmiyorum ama yapılan şeyin başka bir adı yok, kusura bakmayın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yarışmaya katıldığın için değil, birinci olamayınca -ki daha belli değil- çirkeflik ettiğin için kıyamet koptu.

Yanlış anlaşılmasın hakaret etmiyorum ama yapılan şeyin başka bir adı yok, kusura bakmayın.

Hahah birinci olmakmı umrumdamı emeğe oy verilmediği için sinirlendim sadece kimsenin çalışması hakkında yorum yapmıyorum ama siz başka yönlere çekiyorsunuz şimdi admin geldi ya hadi çekiştirelim neyse admin karar verir herşeyi uzatmayın ortamı germeyelimki sen konu başlatıyorsun.Özellikle söylüyorum tekrar oylama açılırsa kimse vermesin bana kimseden oy istemiyorum ilk 3 seçilsin umrumda değil milaxi arkadaşımada tembih edicem tyx89 da dahil diyerleride duysun burdan sizlemi uğraşıcam.

Gelin yaptığım videoları bi izleyin oylama kapandı diye koyuyorum.

http://www.dailymoti...=2#.UOmZr3doM2F

http://www.dailymotion.com/video/xfkgdq_high-school-of-death-fantrailer_shortfilms#.UOmbaXdoM2E

http://www.dailymotion.com/video/xfkc8b_bleach-clash-of-aizen-amv_shortfilms#.UOmbhndoM2E

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.