Jump to content

Ödüllü Amv Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 282
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir birinden güzel çalışmaların olduğunu ve kazananları seçmenin, biraz zor olacağını düşünüyorum. Biz bu yarışmaları sizlerin eğlenmesi ve iyi vakit geçirerek anime hakkında yeni şeyler öğrenmeniz iç

Tövbe de ! :D Ben Şirince ye gidiyorum sizi bilmem ;)

Hokage_minato nun AMV si muhteşemdi :wub: :D :P ;)

eski-yeni fazla farketmiyor bence beni sevende var düşmanımda :)

Benim amacım kazanamak felan değil sadece şansımı denemek böylece amv ye tekrar başlamaktı zaten sana demedim videolarına şoyle bi bakmıştım hatırlamıyorum bile kimseyide kıskandığım yok 2006 dan beri amv yapıyorum bol şans ben yine amv yapıcam yeniden başlamam için güzel bir fırsat oldu bu yarışma sadece böyle olması biraz saçma geldi tabi yöneticilerin kendi kararıdır saygı duyarım.

iyi forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim amacım kazanamak felan değil sadece şansımı denemek böylece amv ye tekrar başlamaktı zaten sana demedim videolarına şoyle bi bakmıştım hatırlamıyorum bile kimseyide kıskandığım yok 2006 dan beri amv yapıyorum bol şans ben yine amv yapıcam yeniden başlamam için güzel bir fırsat oldu bu yarışma sadece böyle olması biraz saçma geldi tabi yöneticilerin kendi kararıdır saygı duyarım.

iyi forumlar.

sende yanlış anlama bende oylama olmasın diyorum ama artık olmuş admin geri adım atmaz
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkesin amv sini beğendim özellikle 4 kişinin ismini vermeyeceğim oylama yapamadım birde sorum olucak tek bir kişiyemi oy verebiliyoruz oylama yapılmıyor bu yuzden az oy var sanırım :)

Hem A hem de B grubundan birine oy vereceksin öyle oluyor :)

Ben B grubundan kimsenin Amv 'sini beğenmedim. Napcam şimdi rastgelemi oy vercem :D

Evet oy vermek için rastgele vermen gerek şimdi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben B grubundan kimsenin Amv 'sini beğenmedim. Napcam şimdi rastgelemi oy vercem :D

aynen bende bütün iyiler A grubunda toplanmış tek kişiye oy versek olmuyormu ?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.