Jump to content

Ödüllü Amv Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 282
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir birinden güzel çalışmaların olduğunu ve kazananları seçmenin, biraz zor olacağını düşünüyorum. Biz bu yarışmaları sizlerin eğlenmesi ve iyi vakit geçirerek anime hakkında yeni şeyler öğrenmeniz iç

Tövbe de ! :D Ben Şirince ye gidiyorum sizi bilmem ;)

Hokage_minato nun AMV si muhteşemdi :wub: :D :P ;)

Ben sadece bir yere kadar açıklama yapabilirim. İstediği kadar şüphelenebilir.Şeref haysiyet sahibi insanlar başkasının emeklerini çalmazlar.Ayrıca ''Bu 11 kişi nereden geliyor?, 2. gruptaki diğer amv lere yazık'' gibisinden sert ve suçlayıcı sözler kullanması gerekmiyor. Ben bana ait olmayan alın terimi dökmediğim bir başarıyı neden isteyeyim ki? O başarı benim olur muydu? Olmazdı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18 yaşındasın. ( Gerçekse ) Büyüğümsün. Bunu çok iyi anlaman lazım. Tanımadığın bir insana nasıl güvenebilirsin ki. Sen nasıl her insana hemen güvenemezsen karşındakinden de aynı şeyi bekleyemezsin. Şeref , haysiyet kelimelerinin bize çağrıştırdığı şey ile başkalarına çağrıştırdığı şey farklıdır. Al en küçük bir örnek ;

http://www.cezmikalorifer.com/video/izle.php?id=710134

sonuna kadar izle lütfen.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Flood için özür diliyorum.Ben sadece bu yarışmaya kendimi geliştirmek ve eğlenmek için katıldım.Katılırken hiçbir amaç gütmedim.İşlerin bu raddeye geleceğini bilseydim bu yarışmaya katılmazdım başımı meşgul etmeye değmez çünkü.Eğlenmek için gelip stresle çıkıyoruz.Ama bu saatten sonra yarışmadan çekilmek gibi bir şey yapmam.Kanımın son damlasına kadar devam edeceğim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Flood için özür diliyorum.Ben sadece bu yarışmaya kendimi geliştirmek ve eğlenmek için katıldım.Katılırken hiçbir amaç gütmedim.İşlerin bu raddeye geleceğini bilseydim bu yarışmaya katılmazdım başımı meşgul etmeye değmez çünkü.Eğlenmek için gelip stresle çıkıyoruz.Ama bu saatten sonra yarışmadan çekilmek gibi bir şey yapmam.Kanımın son damlasına kadar devam edeceğim.

Eleştirilere bu kadar çok takılman yararına değil. Eleştiriler her ne kadar ağır olsa da. Normal bir şekilde konuşup sonuca varmak lazım bu durumlarda.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18 yaşındasın. ( Gerçekse ) Büyüğümsün. Bunu çok iyi anlaman lazım. Tanımadığın bir insana nasıl güvenebilirsin ki. Sen nasıl her insana hemen güvenemezsen karşındakinden de aynı şeyi bekleyemezsin. Şeref , haysiyet kelimelerinin bize çağrıştırdığı şey ile başkalarına çağrıştırdığı şey farklıdır. Al en küçük bir örnek ;

http://www.cezmikalo...e.php?id=710134

sonuna kadar izle lütfen.

Güven konusunda kesinlikle hakılısın.Hele ki yaşadığım bazı olaylar güven konusunda bana oldukça tecrübe kazandırdı.Gördüğün bir insana direk güvenemezsin hak veriyorum kesinlikle ancak önyargı ile yaklaşmak da doğru değil.Yaşım konusunda eğer bir şüphen varsa facebook adresim profilimde var.Daha da inandırmak için kimliğimi taratıp koyardım ancak bu çok abartı olurdu gerek yok. Ayrıca yaşımı neden büyük göstereyim ki?Bunun için bir sebebim yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eleştirilere takılmıyorum zaten hakaretlere takılıyorum eleştiri ile hakaret arasında ince bir çizgi vardır. 9. sayfada Hokage_Minato'nun yazdığı yorumu okuduysan ne demek istediğimi anlıyorsundur.

Edit:flood için özür dilerim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güven konusunda kesinlikle hakılısın.Hele ki yaşadığım bazı olaylar güven konusunda bana oldukça tecrübe kazandırdı.Gördüğün bir insana direk güvenemezsin hak veriyorum kesinlikle ancak önyargı ile yaklaşmak da doğru değil.Yaşım konusunda eğer bir şüphen varsa facebook adresim profilimde var.Daha da inandırmak için kimliğimi taratıp koyardım ancak bu çok abartı olurdu gerek yok. Ayrıca yaşımı neden büyük göstereyim ki?Bunun için bir sebebim yok.

Affedersinde sen artık anlamaya çalışmayı bırakmış direk savunmaya geçmişsin. Sana inanıyorum dedikçe bir şeyler inandırmaya çalışıyorsun. Anlamadım ki seni.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Affedersinde sen artık anlamaya çalışmayı bırakmış direk savunmaya geçmişsin. Sana inanıyorum dedikçe bir şeyler inandırmaya çalışıyorsun. Anlamadım ki seni.

Orda yaşım için (gerçekse) ifadesini kullanman beni şüpheye düşürdü o yüzden.Bana inandığına inanıyorum bende :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eleştirilere takılmıyorum zaten hakaretlere takılıyorum eleştiri ile hakaret arasında ince bir çizgi vardır. 9. sayfada Hokage_Minato'nun yazdığı yorumu okuduysan ne demek istediğimi anlıyorsundur.

Edit:flood için özür dilerim.

Evet orada ayıp etmiş fakat tam olarak hakaret değil. Düşüncelerini kabaca ifade etmiş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.