Jump to content

Ödüllü Amv Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 282
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir birinden güzel çalışmaların olduğunu ve kazananları seçmenin, biraz zor olacağını düşünüyorum. Biz bu yarışmaları sizlerin eğlenmesi ve iyi vakit geçirerek anime hakkında yeni şeyler öğrenmeniz iç

Tövbe de ! :D Ben Şirince ye gidiyorum sizi bilmem ;)

Hokage_minato nun AMV si muhteşemdi :wub: :D :P ;)

Bende senin peşini bırakmıcam o oyları nasıl aldığını çözücem sen merak etme resim al çoluk çocukla uğraşmam ben benim videoumu beyenen beyendi hepsinin ipsine bakılsın isimlerinede ondan sonra senin sesin kesilir

yaklaşsan ne olcak kardeşim alcagın Amv bölümünde moderetörlük. Yaşım küçük ama olgunca gidip ona buna bana oy ver demiyorum.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yaklaşsan ne olcak kardeşim alcagın Amv bölümünde moderetörlük. Yaşım küçük ama olgunca gidip ona buna bana oy ver demiyorum az olgunlaş.

Ahaha çok komiksin 2-3 arkadaş bana gelip videomu beyendiler diye morelin niye bozuldu ya şimdi bana kıyaslama yaptırmayın git benim videomla kendi videonu bi karşılaştır ne kadar effect kullanılmış emek harcanmış bir gör istersen ben daha öncede video programları ile uğraşıyordum ulead studio movie maker vegas studio yeni after effecte başladım siz daha bunları bilmezken zaten ben videolarımı heryerde paylaşıyorum ve insanlara gösteriyorum onlarda animeci ne oldu bana oy verdilerse ben isterseniz verin isterseniz başkasına verin dedim 10-20 kişiye gelin hop oy verin felan birşey demedim sizler nasıl oy aldınız onu merak ediyorum sword art online yeni anime çıktı diye bende yapardım amv oy almasını bilirdim.

Neyse birbirimizi kırmıyalım gidip şikayet edelim birbirimizi nasıl istersen iplere baktıralım ince ince farketmez önemli şeyler bunlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahaha çok komiksin 2-3 arkadaş bana gelip videomu beyendiler diye morelin niye bozuldu ya şimdi bana kıyaslama yaptırmayın git benim videomla kendi videonu bi karşılaştır ne kadar effect kullanılmış emek harcanmış bir gör istersen ben daha öncede video programları ile uğraşıyordum ulead studio movie maker vegas studio yeni after effecte başladım siz daha bunları bilmezken zaten ben videolarımı heryerde paylaşıyorum ve insanlara gösteriyorum onlarda animeci ne oldu bana oy verdilerse ben isterseniz verin isterseniz başkasına verin dedim 10-20 kişiye gelin hop oy verin felan birşey demedim sizler nasıl oy aldınız onu merak ediyorum sword art online yeni anime çıktı diye bende yapardım amv oy almasını bilirdim.

Neyse birbirimizi kırmıyalım gidip şikayet edelim birbirimizi nasıl istersen.

o kadar iyiysen neden başkalarına gösterme ihtiyacı duydun. Eminim tanıtım yapmadan da oy alabilirdin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Neyse birbirimizi kırmıyalım gidip şikayet edelim birbirimizi nasıl istersen iplere baktıralım ince ince farketmez önemli şeyler bunlar.

amma 2-3 arkadaş :) tmm daha tartışmaya gerek yok Özür dilerim admin bişi demiyorsa bende diyemem konuyu burda kapatalım
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Neyse birbirimizi kırmıyalım gidip şikayet edelim birbirimizi nasıl istersen iplere isimlerede baktırmayı unutmayalım hani vpn olur proxyden girilmiş olur bunlar önemli şeyler.

Konuşmaya dalıyorum ve yanlış anlaşılmasını istemiyorum ama kinomiya sende Bleach AMV'sinin yapmışsın ki yani Bleach'i sevenlerin sayısı SAO'yu sevenlerden fazla yani Bleach, Naruto, One piece, Fairytail bu dördü en fazla oyu alan animelerdir ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o kadar iyiysen neden başkalarına gösterme ihtiyacı duydun. Eminim tanıtım yapmadan da oy alabilirdin.

Ben normaldede yaptığım çalışmaları arkadaşlarıma gösteriyorum ne varki bunda nasıl olmuş diye fikirlerini alıyorum.Sonuçta başkalarının fikirlerini aldıkça gelişirsin ama 2-3 arkadaş diye minatoyada amma oy almışın be kardeş burda ne çok sevenin varmış. ;)

Gel Fedebankai ye verelim videolarımızı içinden 1 tane seçsin hatta sen dur ben sorucam.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.