Jump to content

Gerçek resimi anime karakterine dönüştürmek mümkünmü?

slimjack

Önerilen İletiler

Arkadaşlar bazı programlar vasıtasıyle resminizi karakalem yada karikatür olarak çevirebiliyorsunuz biraz saçma olacak belki ama konu başlığında da dediğim gibi acaba resmimizi anime karakterine dönüştürebileceğimiz bir program varmı ya da bizim forumda resmimizi böyle anime karakteri şeklinde çizebilecek bir babayiğit varmıdır? :D

Çünkü oturup şöyle bir düşünsenize kendinizin bir anime karakteri olarak çizilmiş portreniz olsa mükemmel olmazmıydı! Yani açıkçası en azından ben çok merak ederdim kendi görüntümü :) neyse belki saçmaladım ama yinede böyle bir program vs. varsa yapılabilecek birşey bilenler söylesin lütfen!

Edit: Arkadaşlar konuyu istek öneri mi yoksa burayamı açsam diye kararsız kaldım yanlış yere açtıysam kusurabakmayın..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dostum manga çizimlerinde vücut uzuvları genelde sabittir farketmişsindir sende sadece çeneler genelde sivri gözler iri burun ve ağız çok zarif yani bunu bir insan yüzüne uygulamak imkansız diyebilirim zaten uygulasan bile sana benzeme ihtimali 21 aralıkta kıyametin kopması kadar zayıf bence şahsi görüşüm böyle :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dostum manga çizimlerinde vücut uzuvları genelde sabittir farketmişsindir sende sadece çeneler genelde sivri gözler iri burun ve ağız çok zarif yani bunu bir insan yüzüne uygulamak imkansız diyebilirim zaten uygulasan bile sana benzeme ihtimali 21 aralıkta kıyametin kopması kadar zayıf bence şahsi görüşüm böyle :D

Tahmin etmiştim ama yine de bir söyliyim dedim neyse olsaydı harika olurdu ama :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her ne kadar arkadaş böyle desede şu olay var...çoğu ünlüyü anime karakterlerine benzetiyorlar ve fotoğraflarını yan yana koyuyorlar değilmi arkadaşın yüzüne benzeyen bir çizim neden yapılmasın ki o zaman bence olabilir ancak programı yoktur tahminimce sadece sağlam bir çizim yapan kişi yapabilir diye düşünüyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.