Jump to content

Rütbe Derecelendirme

schneizeL

Önerilen İletiler

Allah aşkına şimdi rütbe derecelendirme nasıl oluyor? :huh: yani herkesin çok orjinal fikirleri var arada da çok eğlenceli ve hoş olanlar war.. :D ama dediğim o değil.. şu an yürürlükte olan derecelendirme işlemi hangisi bilen war mı? :wacko:

http://forum.turkanime.tv/topic/1976-tuerkanime-yeni-level-sistemi/

budur :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 133
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türk Anime TV Rütbe sistemi nasıl olmalı bu konu altında biraz fikir alışverişi yapalım en uygun gördüğümüz rütbe sistemini siteye ekleyelim. Şu an ki mevcut rütbe sistemi şu şekilde; 0 - 49 > No

sensei iyiymiş çok beğendim.. saygı ekleri kullanabiliriz.. chan-san-sama-sensei-senpai fln fln.. tabi önüne isim gelmesi lazım örneğin otaku-chan :D

nick ten sonra saygı eki getirmek olmaz bence zor yani.. 0 - 49 > shoshinsha menba (acemi,deneyimsiz) (menba:üye) 51 - 99 > chibi menba 101 - 499 > 501 - 999 > otaku-chan 1001 - 1999 &

çabana sağlık ama göremedim :(/>

linkler kırık görülüyor..

ya zaten gerek de yok :D hani su level bir iki uc.. varya nickin altinda o su anki sistem. bir de begen diye bir tus varya ne kadar begenin oldiugu profiliinde yaziyo mukemmel fena degil falan yaziyor oyle iste :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya zaten gerek de yok :D hani su level bir iki uc.. varya nickin altinda o su anki sistem. bir de begen diye bir tus varya ne kadar begenin oldiugu profiliinde yaziyo mukemmel fena degil falan yaziyor oyle iste :D

al o zaman seni beğeneyim ben de... o kadar cewap yazdın, açıkladın.. emeğine sağlık...

bi soru daha.. türkanime tarafında ki (anime izlenen kısım war ya işte ora.. :) bilmiyorsan söyleyeyimdedim ;) )

orada otaku üye falan war.. :angry: onu soruyom ben... walla kırıcam birilerinin ağzını burnunu en son.. :ph34r: hırs yaptım ya la.. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

al o zaman seni beğeneyim ben de... o kadar cewap yazdın, açıkladın.. emeğine sağlık...

bi soru daha.. türkanime tarafında ki (anime izlenen kısım war ya işte ora.. :)/> bilmiyorsan söyleyeyimdedim ;)/> )

orada otaku üye falan war.. :angry:/> onu soruyom ben... walla kırıcam birilerinin ağzını burnunu en son.. :ph34r:/> hırs yaptım ya la.. :D/>

girdim siteye baktim gordum o dedigin kismi :D

o zaman fiber ekip misali bir de temizlik ekibi mi kurulsa :D gereksiz yorumlar silinse spoiler icerikler butona alinsa fln.. olur mu bilemiyorum neden olmasin...

gecen soyleyemedim bari bu sefer soyleyeyim..ben anime cevirisi yapiyorum turkanime.tvde de var.. hani tesekkurler, ellerinize saglik mesajlariyla dolu ya ben giriyorum cevirdigim animenin ana sayfasina bolum altlarina goruyorum o mesajlari cidden cok mutlu oluyorum .. bir kere bircok insana ulasabildiginizi goruyorsunuz.. yani cevirmen gozuyle o mesajlar aslinda cok degerli ama izleyici gozuyle gercekten de gereksiz.. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o zaman fiber ekip misali bir de temizlik ekibi mi kurulsa :D gereksiz yorumlar silinse spoiler icerikler butona alinsa fln.. olur mu bilemiyorum neden olmasin...

gecen soyleyemedim bari bu sefer soyleyeyim..ben anime cevirisi yapiyorum turkanime.tvde de var.. hani tesekkurler, ellerinize saglik mesajlariyla dolu ya ben giriyorum cevirdigim animenin ana sayfasina bolum altlarina goruyorum o mesajlari cidden cok mutlu oluyorum .. bir kere bircok insana ulasabildiginizi goruyorsunuz.. yani cevirmen gozuyle o mesajlar aslinda cok degerli ama izleyici gozuyle gercekten de gereksiz.. :)

Her türlü amelelik işlerini yapan biri olarak çöpçü olurum :I

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tekrar söylüyorum... arigato diyenler beni deli etmiyor.. ya da bu bölüm güzeldi diyenler.. werdiğim örneklemler çok açık.. aynı bölüme 10 dk içinde 3 birbirinden gereksiz yorum war.. delirdiğim o...

yoksa çok zor bir iş yapıyorsunuz... o bölüm berbat da olsa, ortada ciddi bir emek war... bölüm kötüyse bu çevirmenin hatası zaten değil.. beğenmezsen izlemezsin, ama mutlaka onun da bir beğeneni war..

şimdi genel olarak şunu diyorum; tüm türkanime admin edit vs.. herkese; başta da sana ;) (çünkü en azından cevap verme zahmetine giriyrsun ki bu bence önemli)

hepiniz sağolun... emek ettiğiniz, zaman harcadığınız ve zahmetlere katlandığınız için...

birşeyleri ortaya koymak çok zor, eleştirmek çoooooooooook kolay...

herkes eleştirmen zaten anasını satayım... teşekkürler denince, insan tabii ki mutlu olur... ama benim dediğim işin sinsiliğindekiler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://www.turkanime...ty-Soul-2-Bolum

bu arkadaş tek başına bu seriyi en çok yorumlananlara soktu :D ayrıca videolar bile yok dikkat ettiyseniz video olsa içim yanmıyacak :D

Bu arakadaş düzenli üye oldu ve banlanmadı :D

Profilime "Etrafta çok çoluk çocuk var" yazınca eleştiri alıyorum birde :D

http://www.turkanime...ullanici/huskar aha buda uşağın profili sadece naruto bleach one piece izlemiş :D

@dr_darkangel böyle tipleri kastediyorsun heralde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.