Jump to content

Rütbe Derecelendirme

schneizeL

Önerilen İletiler

walla hem kahkahalarla güldüm; hem de seni alnından öpesim geldi... :)

Allah bin razı olsun.. gerçi benim dediğim bu değildi.. ama demek ki çooookkkk war.

bu örnekle seni başımın üstüne taç yapıyorum kardeşim benim...

way yazan ellerin dert görmesin, bu eller sınavda hep doğru cewapları yazıp, seni tez zamanda mezun etsin İnşallaaahhhh!!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 133
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türk Anime TV Rütbe sistemi nasıl olmalı bu konu altında biraz fikir alışverişi yapalım en uygun gördüğümüz rütbe sistemini siteye ekleyelim. Şu an ki mevcut rütbe sistemi şu şekilde; 0 - 49 > No

sensei iyiymiş çok beğendim.. saygı ekleri kullanabiliriz.. chan-san-sama-sensei-senpai fln fln.. tabi önüne isim gelmesi lazım örneğin otaku-chan :D

nick ten sonra saygı eki getirmek olmaz bence zor yani.. 0 - 49 > shoshinsha menba (acemi,deneyimsiz) (menba:üye) 51 - 99 > chibi menba 101 - 499 > 501 - 999 > otaku-chan 1001 - 1999 &

walla hem kahkahalarla güldüm; hem de seni alnından öpesim geldi... :)

Allah bin razı olsun.. gerçi benim dediğim bu değildi.. ama demek ki çooookkkk war.

bu örnekle seni başımın üstüne taç yapıyorum kardeşim benim...

way yazan ellerin dert görmesin, bu eller sınavda hep doğru cewapları yazıp, seni tez zamanda mezun etsin İnşallaaahhhh!!!

teşekkürler :D ... amin cümlemizden :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

my anime listteki gibi bir sistem kurulup onun üzerinden de rütbe verilebilir işte ne bileyim bilmem kaç tane anime izleyenin adı şu olsun şu kadar izleyen bu olsun falan filan..

tekrar söylüyorum... arigato diyenler beni deli etmiyor.. ya da bu bölüm güzeldi diyenler.. werdiğim örneklemler çok açık.. aynı bölüme 10 dk içinde 3 birbirinden gereksiz yorum war.. delirdiğim o...

yoksa çok zor bir iş yapıyorsunuz... o bölüm berbat da olsa, ortada ciddi bir emek war... bölüm kötüyse bu çevirmenin hatası zaten değil.. beğenmezsen izlemezsin, ama mutlaka onun da bir beğeneni war..

şimdi genel olarak şunu diyorum; tüm türkanime admin edit vs.. herkese; başta da sana ;) (çünkü en azından cevap verme zahmetine giriyrsun ki bu bence önemli)

hepiniz sağolun... emek ettiğiniz, zaman harcadığınız ve zahmetlere katlandığınız için...

birşeyleri ortaya koymak çok zor, eleştirmek çoooooooooook kolay...

herkes eleştirmen zaten anasını satayım... teşekkürler denince, insan tabii ki mutlu olur... ama benim dediğim işin sinsiliğindekiler...

bir şey değil ne demek.maalesef yöneticilerimiz modlarımız pek aktif değil forumda ama olsun o kdr onların işi de zor :D

Her türlü amelelik işlerini yapan biri olarak çöpçü olurum :I

tunç beni güldürdün ya şu yorgun halime Allah da seni güldürsün :D ama ben hala fikrimin arkasındayım mesela üstteki arkadaş oradaki saçma sapan iletileri görmüş gördüğü an silse.. drdark angel da gördüğü o iletileri silse yani bence temizlik ekibi çok hoş bir fikir :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Benim gördüğüm son karar yorumların olduğu yerin sağındaki beğen ya da beğenme tuşuna basıp rütbelendirmeye bir nebze düzenleme getirme yönünde olmuş ama adamlar her bölüme aynı yorumu yapıp bir de rütbe sahibi. Pek bir işe yaradığını söyleyemem.

Admin son karar nedir ?

http://forum.turkani...lemesi/��burası daha yeni açılan bir konu... hala ne oldu anlamadım ama değişik fikirler war.. bir bakın isterseniz...

sewgiler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.