Jump to content

Öldürme Sanatı ? (Manga Spoilerı İçerebilir)

quincy

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 79
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Niye boşuna tartışıyorsunuz ki önceki bölümlerde ichigo ve zarakinin zanpaktoularının sürekli shikai formunda olduğu bunun nedenininde reiatsularını kontrol edememelerinden kaynaklandığı söylendi.Ne

Diğer yandan başlığın konusuna gelirsek, Unohana vs Zaraki kapışması başladı, ve Zaraki'nin öldüğünü sandığı sahne tartışmalara yol açtı :D Daha öncede tahminimin öldürme sanatının kılıç darbeleriyle

Bak dikkatli izleyen nasıl çatır çatır konuşuyo :D

shinigami teknikleri

reiatsusunu kontrol etmesini sağlayacaklardır

yamamoto bi ara öğretmeye kalkmış ama 1 gün sonra durdurmuşlar

öğrettiği teknik zanjutsu.bir kılıç tekniği olan kendou'yu (çift elle kullanma) öğretti

unohana da zanjutsu,hakuda,hoho öğretir.4 shinigami tekniğinden 3'ü bunlar

4.sü kidou'yu zarakinin öğrenmek isteyeceğini sanmıyorum

Bazı hakuda'lar

Resmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyen

Bazı Hoho'lar

Resmi ekleyenResmi ekleyen

bunlar da zanjutsu

Resmi ekleyenResmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öldürme sanatı derken tek birşeyden bahsediyorlar bence, yoksa Öldürme sanatları derlerdi, bana öyle geliyor ki bu tek bir hareket, iki eliyle kılıcını tutması gibi

bence zaraki ilerde bankai de elde edebilir, bankai olmayan kılıç görmedik daha zaraki den başka, eninde sonunda onunda bankai olayı olur bence

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öldürme sanatı derken tek birşeyden bahsediyorlar bence, yoksa Öldürme sanatları derlerdi, bana öyle geliyor ki bu tek bir hareket, iki eliyle kılıcını tutması gibi

bence zaraki ilerde bankai de elde edebilir, bankai olmayan kılıç görmedik daha zaraki den başka, eninde sonunda onunda bankai olayı olur bence

yamamoto'nun öğrettiği hareket zanjutsu zaten

bankaisini elde etmesine unohana nasıl karışsın.urahara'nın aleti dışında kişiye kalmış bişey bankai

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence Zaraki her sinigami gibi bir eğitim alacak yani kılıç kullanma , dövüş teknikler , reiatsu sunu kontrol etmeyi , zampakto suyla iletişime geçer diyeceksiniz nasıl yapacak kısa sürede şöyle açıklayayım adam sadece yetenekle kaptan oldu.

yetenek kenpachiden sorulur :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.