Jump to content

Öldürme Sanatı ? (Manga Spoilerı İçerebilir)

quincy

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 79
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Niye boşuna tartışıyorsunuz ki önceki bölümlerde ichigo ve zarakinin zanpaktoularının sürekli shikai formunda olduğu bunun nedenininde reiatsularını kontrol edememelerinden kaynaklandığı söylendi.Ne

Diğer yandan başlığın konusuna gelirsek, Unohana vs Zaraki kapışması başladı, ve Zaraki'nin öldüğünü sandığı sahne tartışmalara yol açtı :D Daha öncede tahminimin öldürme sanatının kılıç darbeleriyle

Bak dikkatli izleyen nasıl çatır çatır konuşuyo :D

getsuga tenshou için shikaiye gerek yokmu neye göre kime göre :D ? Bana sorarsan ne unohana nede zaraki ölecek ama zaraki kazanacak gibime geliyor :D

bence de getsuga için shikaiye gerek yok.çünkü isshin aizenle savaşırken shikaiye geçmeden getsuga attı,haaa diyceksiniz ki belki shikaiye geçmiştir ne biliyon?japon animelerinde özellikle de bleachte biri bi gücünü kullanacaksa yada shikaiye geçecekse ve biz bunu ilk defa göreceksek(Ki isshin in shikaiyi daha önce hiç göstermediler...)1-2 dakika adam reklamını yapar gücünü öve öve anlatır.en sonunda da atıyorum:Yardır :D engetsu!(isshinin zanpaktou) der mesela ve shikaiyi açar.dünkü bebe kira izuru bile shikaiye geçerken ne hava basıyo isshini mi göstermeyecekler? :D böyle bişey görmediğimize göre demekki getsuga için shikaiye gerek yok...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence de getsuga için shikaiye gerek yok.çünkü isshin aizenle savaşırken shikaiye geçmeden getsuga attı,haaa diyceksiniz ki belki shikaiye geçmiştir ne biliyon?japon animelerinde özellikle de bleachte biri bi gücünü kullanacaksa yada shikaiye geçecekse ve biz bunu ilk defa göreceksek(Ki isshin in shikaiyi daha önce hiç göstermediler...)1-2 dakika adam reklamını yapar gücünü öve öve anlatır.en sonunda da atıyorum:Yardır :D engetsu!(isshinin zanpaktou) der mesela ve shikaiyi açar.dünkü bebe kira izuru bile shikaiye geçerken ne hava basıyo isshini mi göstermeyecekler? :D böyle bişey görmediğimize göre demekki getsuga için shikaiye gerek yok...

Aynen öyle :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bana sorarsan oradaki olay bu

menos a karşı attığını diyorum reiatsu patlaması yaşıyor sanki sonuçta bilinçsiz olarak bunu yaptığında bir kere bile getsuga tenshou dediğini görmedik duymadık . ikinci olarak adamm fullbringte abi ne shikaisi zanpaktousu yok bikere :D fullbring bambaşka birşey ama attığın sayfadan 2 sayfa önce getsuga tenshou diyor biker bakabilirsin buradan http://www.mangareader.net/bleach/457/11
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.