Jump to content

2.sezonu cıkmayan yarıda biten animelerin mangaları çevrilse nasıl olur .. ?

lovedrizzle

Önerilen İletiler

2.sezonu cıkmayıp yarıda kalan kalbimizi kıran sevgili animeleri takip etmekte zorlanıyoruz cünkü tüm bu tarz mangaların ingilizce versiyonları olsada türkçeleri yok ..

mesela

pandora hearts ( öyle bir yerde bitti ki sok olduk )

furuits basket

kaichou wa maid sama

kamisama hajimemashita

spice and wolf

bu ve bunun gibi animeler bizleri hic bir ipucu vermeden terketti gitti ..

mangalara el atılsa diyorum bizde rahat etsek hani .. :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 36
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

animesinden sonra mangası nekadar tutarki şahsen ben anime olarak çıkmaları konusunda taraftarım..

2.sezonu cıkmayıp yarıda kalan kalbimizi kıran sevgili animeleri takip etmekte zorlanıyoruz cünkü tüm bu tarz mangaların ingilizce versiyonları olsada türkçeleri yok .. mesela pandora hearts ( öyle

Skip Beat de var saydıklarınızın dışında. aslında o kadar çok var ki... Skip Beat devam ediyor mangası falan da iyi de animesi daha iyi oluyor seslerini duymak falan daha iyi oluyor. Bir de ingilizces

Kesinlikle katılıyorum. Heleki pandora hearts sinir krizi geçirmiştim diyebilirim :angry: Aslında bu mangaların çevirileri var ama hep yarım bırakılmış keşke onlar devam etseler :unsure: Birde bende bi iki tane eklemek istiyorum *-*

Ouran high school host club (Gerçi mangası bitti ama )

Vampire knight (Mangada çok pis ilerlemişler ama ben hiç bişi anlamıyorum -,-)

Early and Fairy

Daha varda abartmıyim dedim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Skip Beat de var saydıklarınızın dışında. aslında o kadar çok var ki... Skip Beat devam ediyor mangası falan da iyi de animesi daha iyi oluyor seslerini duymak falan daha iyi oluyor. Bir de ingilizcesi olan ama türkçeye çevrilmeyenler var. Onlar için de arada gidip fansub gruplarımıza tek tek yalvarıyorum. :( Şöyle bize acıyan çevirmen ve editörler olursa onlara buradan sesleniyorum. Biliyorum Kaichou wa maid sama falan ok tutulan animeler. Bir el atın da okuyalım yahu. İngilizcem iyi olsa ben çevireceğim insanlığa katkım olsun diye. :(
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Skip Beat de var saydıklarınızın dışında. aslında o kadar çok var ki... Skip Beat devam ediyor mangası falan da iyi de animesi daha iyi oluyor seslerini duymak falan daha iyi oluyor. Bir de ingilizcesi olan ama türkçeye çevrilmeyenler var. Onlar için de arada gidip fansub gruplarımıza tek tek yalvarıyorum. :( Şöyle bize acıyan çevirmen ve editörler olursa onlara buradan sesleniyorum. Biliyorum Kaichou wa maid sama falan ok tutulan animeler. Bir el atın da okuyalım yahu. İngilizcem iyi olsa ben çevireceğim insanlığa katkım olsun diye. :(

Alt yazısı varsa ve 4 zamanı biliyorsan eğer google çeviri ile sende halldersin ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.