Jump to content

Kaç kişi deat noteki kira gibi cesaret gösterebilir ?

NexSuS

Önerilen İletiler

Ama yingyangı kırmanın yolunu bilmediğimi zor bir şey olduğunu kabül ediyorum ama inanın bir gün bulcam

Güzel kardeşim diyorum sana,emin ol 2 yıl önceki halime çok benzetiyorum seni daha önce de söyledim bunu. Böyle şeyleri düşünmen için daha tam olarak olgun değilsin. Düşünebilirsin tabi ama düşüncelerin daha sabit ve düzenli değil. Daha öğrenme aşamasındasın. O yüzden sana tavsiyem olsun seffileri oku simyacıyı oku. Code geas fma gibi serileri izle. Felsefe öğren,ve seviyesi yüksek birkaç forumda tartışmalara gir. İstersen sana inkte atabilirim tartışma forumları için(derin konuları)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İlk önce büyük yazmak pozitif karelosyon değil negatif keralsyondur. O yüzden yazını okumaktan çok bidaha ki yorumlara geçen insanlar çok olmuştur. Yinede az çok senin düşünceni bildiğimden neden kir

Başında o ölüm meleği death note, olanlar mutlu olamaz dediğinde sonradan tuhaflaşacağı belliydi zaten,o yüzden bana göre L haklıydı.Kimin elinde öyle bir şey olsa adaleti düşünür ama sonradan cıvıtır

Sana bir şey söyliyeyim mi? Senin gibi düşünen 100'lerce insan mevcut. Mesela benim çok yakın arkadaşlarımdan biri. Yazdıklarına bakıyorumda aşırı derecede benziyorsunuz. Senin tek yapmaya çalıştığın

Ama yingyangı kırmanın yolunu bilmediğimi zor bir şey olduğunu kabül ediyorum ama inanın bir gün bulcam

Sana bir şey söyliyeyim mi? Senin gibi düşünen 100'lerce insan mevcut. Mesela benim çok yakın arkadaşlarımdan biri. Yazdıklarına bakıyorumda aşırı derecede benziyorsunuz. Senin tek yapmaya çalıştığın sürekli bir çıkış yolu aramak. Fakat bununla kafanı o kadar çok doldurduğun için artık her şeye şüpheyle bakmaya başlıyorsun. Keşke bir kurtarıcı bulsam veya kurtarıcı olsam diye hayal kurmaya başlıyorsun.

Yazdıklarımla rencide olmuyorsun inş. Gerçi şu an yazmamın pek bir şey değiştirmeyeceğini biliyorum çünkü arkadaşımla 3 senedir bu konuları tartışıyoruz. Onda pek bir şey değiştiğini söyleyemem. Sen en iyisi gunslinger'ın dediği gibi okumaya, bilgilenmeye devam et.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sana bir şey söyliyeyim mi? Senin gibi düşünen 100'lerce insan mevcut. Mesela benim çok yakın arkadaşlarımdan biri. Yazdıklarına bakıyorumda aşırı derecede benziyorsunuz. Senin tek yapmaya çalıştığın sürekli bir çıkış yolu aramak. Fakat bununla kafanı o kadar çok doldurduğun için artık her şeye şüpheyle bakmaya başlıyorsun. Keşke bir kurtarıcı bulsam veya kurtarıcı olsam diye hayal kurmaya başlıyorsun.

Yazdıklarımla rencide olmuyorsun inş. Gerçi şu an yazmamın pek bir şey değiştirmeyeceğini biliyorum çünkü arkadaşımla 3 senedir bu konuları tartışıyoruz. Onda pek bir şey değiştiğini söyleyemem. Sen en iyisi gunslinger'ın dediği gibi okumaya, bilgilenmeye devam et.

Aynen,şu an kendimle konuşuyor gibiyim. İçine kapanıp böyle derin konularda çıkmaza girince insan kendini özel zanediyor. Doğruyu bulacağına inanıyor ama tek diyeceğim bilgi dediğimiz şey sınırsız ve öğrenmelisin. Kimseyle kendini kıyaslama veya üstün görme sadece kendini kendin ile kıyasla ve kendin için bir şeyler yap. Kendi için bir şey yapamayan başkaları için hiç bir şey yapamaz.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.