Jump to content

Minato, Tsunade'nin oğlu diyorlar ya... :)

mayhos

Önerilen İletiler

Daha demin yabancı forumlarda gezerken gördüm sizinde fikrinizi alayım dedim... minato tsunade'nin oğlu diyorlar... :)

ben hala ihtimal veremiyorum ama... sundukları delilerde şu şekilde,

1. minato raikageyle konuşurken onuda ailesinin raikagenin ailesi kadar önemli olduğunu söylüyormuş

2. jiraiya minato'nun manevi babası gibi rol oynuyormuş

3.tobi narutoda 1. hokage yi sezebiliyormuş...

4. naruto'nun kurama'yı 4 . kuyruğa kadar kontrol edebilmesinin sebebi senjuu kanıymış.

5. naruto tsunade-baachan(anneanne/babaanne) diyormuş

6. kolyeyi narutoya vermiş

7. naruto'nun tsunade'nin kardeşine çok benzemesi

8. minato sarışınmış.

9. minato öldükten sonra jiraiya da tsunade de köyü terketmiş ve tsunade kumarbaz olmuş alkolik olmuş

10. minato'da sarışınmış tsunade

11. tsunade'nin soyadu verilmiyormuş, jiraiya'nında

12. jiraya pain i aramaya gitmeye gitmeden önce minatodan bahsederken mangada suratlarının aldığı şekil.

devamını hatırlamıyorum bunun gibi birsürü detay...

ben hala ihtimal veremiyorum amaaaa yinedeeeee sizede açalım konuyu dedim... :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

bende öyle olduğuna inamıyorum kesinlikle ama o forumdakiler öyle bir inanarak açıklamışlar ki okusanız sizde acaba mı derdiniz... :) ama çok fena merak ediyorum minato nun ailesini... :/ bu arada roa

Gerçketen süper bir şey olurdu. Naruto'nun gerçekten böyle bir soya sahip olması şuanki soy ağacıda dikkate alınırsa efsani bir hokage olur aslında. Tabi bence büyük eksiklikler de yok değil hani.

Ama Naruto'nun 1. hokage kolyesini alma sebebi tamamiyle farklı mesala. İlgili bölümde kardeşi ve sevdiği adamın hokege olma inancını Naruto'da görmesi, 1. kolyesinin Naruto'ya verilmesini sağlamıştı.

Ayrıca ilgili bölümlerde Naruto, Tsunade'nin çok yaşlı olduğunu öğrenmesi üzerine ilk başta dalga geçme amacıyla daha sonra büyüğüne olan bir sevgi amacıyla babanne demeye balşıyor.

Tsunade'nin ve Jiraya'nın köyü terketmesi tamamiyle tesadüf. Ninja savaşlarından sonra Jiraya'nın sürekli istihbarat yapmaya başladığı bir gerçek.Tsunade ise kardeşinin ve sevgilisinin ölmesinden ötürü yıkılmış durumda köye olan inancı kalmamıştı. Bunlar gitmeleri için yeterli sebepler. Ayrıca hatırlayacak olursanın hokage olmak istememişti. Zoraki oldu.

Kısaca bu tezleri çürütmek isterseniz tekrar bölümleri ve mangayı dikkatlice okuyun derim. 1 veya 2 tanesi hariç bahse konu anne-çocuk ve torun olma durumlarını ortadan kaldırabilirsiniz :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3. tobi narutoda 1. hokage yi sezebiliyormuş...

sizin sasukeyle kaderinizde 1. hokage ve madara gibi kapışmak var harici geçmedi böyle birşey

4. naruto'nun kurama'yı 4 . kuyruğa kadar kontrol edebilmesinin sebebi senjuu kanıymış.

diğer jinchuurikilerinki ne o zaman?

5. naruto tsunade-baachan(anneanne/babaanne) diyormuş

chiyo-baa da demişti

6. kolyeyi narutoya vermiş

sevgilisini ve kardeşini onda gördüğü için

7. naruto'nun tsunade'nin kardeşine çok benzemesi

bknz: 6

8. minato sarışınmış.

bütün uzumakilerde kızıl ama naruto sarı :D aynı mantıkla gaarada uzumaki o zaman :D

9. minato öldükten sonra jiraiya da tsunade de köyü terketmiş ve tsunade kumarbaz olmuş alkolik olmuş

bunu bilmiyordum bile

10. minato'da sarışınmış tsunade

bknz: 8

11. tsunade'nin soyadu verilmiyormuş, jiraiya'nında

tsunade senju-dedesi hashirama senju- namikaze minato

12. jiraya pain i aramaya gitmeye gitmeden önce minatodan bahsederken mangada suratlarının aldığı şekil.

buna bakmak lazım

nihayetinde narutoda gizem kalmadığı için tartışacak birşey aradıkları kanısına vardım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mümkansız. Ayrıca Tsunade'nin soyadı verilmese de Birinci büyükbabası olduğu için soyadı Senju oluyor.

kolyeyi Naruto'ya vermesinin nedeni de Tsunade'nin Naruto'yu kardeşine ve sevgilisine çok benzetmesi. Yoksa aileyle alakası yok yani.

Tsunade köyü Minato öldükten sonra değil de sevgilisi de öldükten sonra terk etmiyor muydu?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1. minato raikageyle konuşurken onuda ailesinin raikagenin ailesi kadar önemli olduğunu söylüyormuş = En mantılı neden bu. :)

2. jiraiya minato'nun manevi babası gibi rol oynuyormuş = Bunun nedeni onu kaderinde ki öğrencisi sanması.

3.tobi narutoda 1. hokage yi sezebiliyormuş... = Bu da 1. Hokage nin Uzumaki soyuyla olan ilişkisine bağlı. 1. Hokage nin karısını falan bilmediğimiz için birşey diyemeyiz.

4. naruto'nun kurama'yı 4 . kuyruğa kadar kontrol edebilmesinin sebebi senjuu kanıymış. = Neden Uzumaki kanı değil. Anneside jinchuuriki idi. Ayrıca Uzumaki sülalesi çok güçlü örneğin: Nagato.

5. naruto tsunade-baachan(anneanne/babaanne) diyormuş = Onu ilk ögrdüğünden beri diyor. :P Daha doğrusu yaşlandığını gördüğünden beri.

6. kolyeyi narutoya vermiş= Bu da girdikleri iddia yüzünden.

7. naruto'nun tsunade'nin kardeşine çok benzemesi = Şekil itibariyle değil fakat düşünceleri ile benziyorlar fakat Tsunade nin eski sevgilisine de benziyor. O nolacak.

8. minato sarışınmış. = Anime sarışın dolu. :P

9. minato öldükten sonra jiraiya da tsunade de köyü terketmiş ve tsunade kumarbaz olmuş alkolik olmuş = Jiraiya nın terketmesinin nedeni Minato nun kaderinde ki öğrenci olmadığını anlaması ve yeniden arayışa geçmesi. Tsunade nin kumarbazlığıda kanında var zaten.

10. minato'da sarışınmış tsunade = Bu ikinci oldu. :D

11. tsunade'nin soyadu verilmiyormuş, jiraiya'nında = Kishi Baba mızın bileceği iş :)

12. jiraya pain i aramaya gitmeye gitmeden önce minatodan bahsederken mangada suratlarının aldığı şekil. = Çok sevdiği öğrencisini kaybeden bir adamın hareketleri. Keder... :P

Çoğu cevap kişisel düşüncemdir. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.