Jump to content
Türk Anime TV Forum
lovedrizzle

tasogare otome x amnesia ( dusk maiden of amnesia )

Önerilen İletiler

İzledim gerçekten müthiş bir animeydi seni etkilediği kadar beni de etkiledi ama ben animeyi kızın tipi çok hoşuma gitttiği için izlemeye başlamıştım :D

haha yuuko mükemmeldiir ^.^ ben hah gerilim gizem animesi die basladım tamda beklediğim gibi çıktı dramı komediside yerindeydi ve cok derindi sonrala doğru bayıldım:) bunu sevdiysen sana natsume yuujinchou u da tavsiye ederim o da dram komedi fantastik dram yönünü seversen hele izlemelisin :}

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sene Naruto izlerken sayfanın kenarında görmüştüm sarışın çocuğun resmi hoşuma gitmişti merak ettim 5. Bölümü açıp izledim başlasam mı diye düşünüyordum ama izlemedim geçen gün ismini hatırlamaya çalışıyordum başlasam mı diye burda görünce hemen hatırladım :D hala karar veremedim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sene Naruto izlerken sayfanın kenarında görmüştüm sarışın çocuğun resmi hoşuma gitmişti merak ettim 5. Bölümü açıp izledim başlasam mı diye düşünüyordum ama izlemedim geçen gün ismini hatırlamaya çalışıyordum başlasam mı diye burda görünce hemen hatırladım :D hala karar veremedim

neden düşünüyorsun ki ? sadece basla .. pişman olmazsın :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dün izledim ben de, yuuko'nun etek uzun olduğu için heralde mangaka farklı bi tipte çiziyor falan diye düşünüyodum ki ilerledikçe ecchisi çıktı meydana her animede olduğu gibi :D

ben bi tavsiyeyle izlemeye başlamıştım "gördüğüm en güzel finallerden biri." diye bi tavsiye, o yüzden ilk 3-4 bölüme sabrettim yoksa ilk 3-4 bölüm cidden baydıydı beni. 1. bölüm zaten farklı bişeydi ama beni pek sarmamıştı nedense. gerçi ilerledikçe anime güzelleşir, ama vitrini sağlam tutmak lazım :D

ana karakter yine klasik anime ana karakteri, her işte kötü ama ara sıra yiğitliği tutuyor falan millet onu bişey sanıyor ama kendisinin bi halt olmadığının farkında. asıl karakter yuuko'ydu tabi, özellikle teichi-kun diyişi çok hoşuma gitti :D (mirai nikki'de yuno'nun "yukkii" diyişi gibi :D)

finali muhteşemdi, biçok animede ağladım ama bunda ağlamadım, halbuki çok sağlamdı finali :/ yeterince empati kuramadım sanırım. bana göre bişeyler eksik geldi o konuda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Harika bir seridir. Korku animesi değildir. Aksine komedisi, dramı ve romantizmi herükalade olan bir seridir. İyi ki izledim ve bazen açar açar izlerim. Müzikleri de çok güzeldir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş