Jump to content

Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)

lovedrizzle

Önerilen İletiler

Grisaia No Kajitsu animesi çok etkileyiciydi.Karakterlerin yaşadığı travmalar fenaydı izlerken etkilenmemmek mümkün değil

Özellikle Kusakabe Asako'nun Öldüğü Sahnede Gözlerim Dolmuştu  :depressed1-onion-head-emoticon:    :depressed2-onion-head-emoticon: 

...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 262
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

tasogare otome x amnesia pokemon ( filmindeki bir sahne sanırım herkes ağlamıştır :)) ) clannad x clannad after story ( nonstop :D ) CCS ( hayatımda farklı bir yeri olan ve beni çok etkilediğiniz d

Niye? Erkekler insan değil mi? Ayrımcılık olmuyor mu bu şimdi? Kadınlar ağlar erkekler ağlamaz? Çok saçma? Ayrımcılık kokusu sezdim mi sinirleniyorum :D

narutonun o sahnesinde bende baya ağlamıştım bi de tokyo ghoul da

Posted Images

Naruto 

İlk sezon da hiç bir haltı anlamazken konuyu tam kavramamışken her seferinde bu sahneyi gösterirlerdi ya ... Ciddiyim her bölüm en az 5 saniye gösterirlerdi ... Ve her görüşümde ağlardım . Daha sonra Minato ile Kushina olduklarını ögrenince bi ağladım . Zaten Shippuden de ha bire fiiler koydular filan ... Artık ağlamıom alıştım -.-

large.gif

Naruto Shippuden - Manga -

Ya kendimi zor tuttum bi FanGirle yapılır mı bu Kishi ? ... 

hqdefault.jpg

Zetsucuğum sen hayırdır ? Bu nedir ? Koskoca Uchiha Madara ya ... Adam tanrı oldu onca kişi öldüremedi zetsu geldi bi kol soktu die bu nedir ? 

Hepsini geçtim madem bitirceksin seriyi git Mugen Tsukuyomide bitir . Ya da madem iyi son olcak adam gibi bi ölümü hakkeden adam gibi bi karakteri harcama ... Sen napıonnn kishöööğ  :ragecomic28:

madara_uchiha_s_last_words_before_his_de

Şu tipe bak ya kıyamam ... Nerde Madara desem Zetsu diolar kol diolar ... Onlarda ayrı bi kafa nası bi antilik ... Tite gitmiş Aizen fanı olmuş Kishimoto burda Best Villain karakterini harcıyo ...  :imo:

Son olarak Mirai Nikki ... Finalinde hüngür hüngür ağladım . Sonra çoğu kişinin yapamadığı bişi yapıp OVA izledim  :ragecomic02:

Bazıları OVA yı izlememiş asıl finali o orda finalde ki şey snyolr .s

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto Shippuuden

naruto ve gaara nın dışlanmışlığı..

sasuke ve itachinin yalnızlığı,yalnız olma zorunluluğu..sadece gerçeği istedikleri için..

kakashi ve pişmanlıkları..

ve en acı olanı, madaranın tüm iyi ve kötü amaçlarının,teker teker yok oluşu.

edit:..

asumanın ölümü,ve shikamarunun intikamını alması...

jiraiyanın ölümü,ve narutonun intikamını belkide istediği halde,ustasına ihanet etmemek için ALAMAMASI.

Animede gözükmez ama mangada Asuma'nın ölümünden sonra Shikamaru'nun bir sigara içme sahnesi var ki vay anasını dedirtir adama. Cenazede de mangada yalnız başına sigara içerken animede sadece çakmak çakıyor :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.