Jump to content

Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)

lovedrizzle

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 262
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

tasogare otome x amnesia pokemon ( filmindeki bir sahne sanırım herkes ağlamıştır :)) ) clannad x clannad after story ( nonstop :D ) CCS ( hayatımda farklı bir yeri olan ve beni çok etkilediğiniz d

Niye? Erkekler insan değil mi? Ayrımcılık olmuyor mu bu şimdi? Kadınlar ağlar erkekler ağlamaz? Çok saçma? Ayrımcılık kokusu sezdim mi sinirleniyorum :D

narutonun o sahnesinde bende baya ağlamıştım bi de tokyo ghoul da

Posted Images

• 2 hafta sonra...

Daha Önce Söylediğim Bir Animeyi Tekrar İzledim Ve Bu Zamana Kadar İzlediğim Bu Kadar Ağır Dram Code Geass Gibi Anime Denk Sayabilirim Kendi Görüşüm Fakat Angel Beats Animesini Sonuna Kadar İzlemeyen Birileri Animeyi Kötülüyor Ya En Sinir Olduğum İnsan Tipleri Az Önce Bitirdim Ve Nefesim Kesildi Ağlamaktan Düşündükçe Gözlerim Doluyor Bu Dram Final Bölümünde Var Fakat Animeyi İzlemeden Direk Finale Geçerseniz Pek Bir Şey Anlamayacağınızı Zannediyorum Başları Komik Olsada İlk İzlediğimde Ne Kadar Saçma Bir Anime Diye 5 Defa Bıraktım Bir Türlü 4. Bölümden Fazlasını İzlemedim Kendimi Zorladım 5.Bölümü İzledim O Sınav Olayında Gerçekten Güldüm İzlemeyenlere Şiddetle Öneriyorum Sonuna Kadar Dayanırsanız Nefesiniz Kesilip Nutkunuz Tutularak Ağlayacağınız Garantisini Veriyorum... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

One Piece'de ağladığım sahneler :

Kuma'nın Shabody'de tayfayı tek tek tokatlarkenki Luffy'nin tepkisi

Ussopp vs. Luffy

Naruto'da :

Naruto'nun anası çıkınca bu tilkiyi kontrol edicem diye kendi içinde takıldığı sıralar, o kısımları okurken ağladıydım ya, ey gidi

narutonun o sahnesinde bende baya ağlamıştım bi de

tokyo ghoul da

kanekinin kankasıyla kafede karşılaşması ve arkadaşının ölmesi ardından da kanekinin onu kucağında taşıyıp askerlerin ortasına bırakması. yürüken bile ağlatmıştı o sahne .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

One Piece ve Naruto'da çok ağladım. Naruto'nun hayatı komple dram zaten yan karakterlerinede ağlıyorsun ek olarak. One Piece malum bilen bilir o kişinin ve ölümü ve tayfanın hayat hikayelerine ağlıyorsun.  Yer yer duygulandırıyor One Piece, dövüş animesi olarak Op yetersiz olsada dram macera heyecnı hep veiryor. Ama Naruto bambaşka çok daha ciddi bir ortamda geçiyor. Naruto'nun dramı ve önemli karakterlerin ölümü yan karakterlerin dramı derken malzeme bol. FT'de Tartaros'ta Gray'e ağladım. Eski FT üyelerine duygulandım, bir karakterin ölümüne ağladım filan. Bleach'te bir yerde ağladım. Shigatsu kimi ni Uso'da ağladım acayip dramdı o da.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.