Jump to content

Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)

lovedrizzle

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 262
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

tasogare otome x amnesia pokemon ( filmindeki bir sahne sanırım herkes ağlamıştır :)) ) clannad x clannad after story ( nonstop :D ) CCS ( hayatımda farklı bir yeri olan ve beni çok etkilediğiniz d

Niye? Erkekler insan değil mi? Ayrımcılık olmuyor mu bu şimdi? Kadınlar ağlar erkekler ağlamaz? Çok saçma? Ayrımcılık kokusu sezdim mi sinirleniyorum :D

narutonun o sahnesinde bende baya ağlamıştım bi de tokyo ghoul da

Posted Images

Mobilden yazmıştım pcye geçince detaylı yazcam die *- *

Öhöm ilk olarak Naruto Shippuden Manga okumayanlar ve Anime güncel olmayanlar için ağır spoiler içerir :seytran66:

Spoiler

Seni gidi gidi Kishicik -.---- 

Sırf fanlar yüzünden Madaramı harcadı ... Öyle böyle diyil ... O Mangayı okuyunca 6 - 7 ay depresyondan çıkamadım ben . Bu ne ? Hı bu ne ?

20140604062619

Benim Madaracığım bunu hakkedecek naaptı ? .s tamam Mugen Tsukuyomi filan yaptı ama ama işte -.-

Sadece bu sahne diyil ... Madara'nın bütün hayatı beni derindden etkiledi T-T ... 5 kardeş olan Madara'nın 3 kardeşi ölüyo ... Geriye bi İzunası kalıyo bi de kendisi ... Sen kalk Tobirama vicdansızı onuda öldür . Pislick . Geber ... ŞİNE -.- ... Hadi onu anlarım . Madaram da tribini attı gitti ... Sonra son bi şans daha verdi Hashiramaya ... Ama o Tobirama yok mu o tobirama ... Madaramın yarasına tuz serpti ... Tamam Hokage lik için uygun diyil tamam abinle konuşuon ama insan az bi saygı gösterir . Haysiyetsiz cibiliyetsiz . Neyse Madaracığım köyü terk etti oh oldu onlara ... Sonra şiytani ve zekice bir plan *-* ve Obito safı *- * Obitoyu kandırdı ve çok büyük bi savaş başlattı .s hele o zırhın düştüğü sahne .s hazır zırh düşüo nie pantalon zarar görmüo ki .s ... Yapabildi mi Mugen Tsukuyomi yi yapabildi *-* ama sonra nooldu ? Tam o Naruto ve Saske ve Kakaşi ve Tahtayı öldürcekeeeeen tam bu sahne ... En az 6 ay depresyona girdim . Yıkıldım . Hayalerim meybuz oldu ... Dedim animeden devam ederiz np ... Ettim Animeden devam *-* ama 1-2 yıl geçti heral  Fiiler bitince aha bu sahne hemen o bölüm gircek 30 saniye bile göremicem madaramı ... Yine depresyon ... Yine yıkılmacalar . Dayanamıyaciğim :crying1-onion-head-emoticon:

Deyer miydi ? Fanlar için bu anime böyle biter miydi ? Yazıklar olsun Kishiciğim :crying1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ao No Exorcist - Babasının ölümündeki şu ağlayış... 

Spoiler

05fd5dc82d5429ad097fb06d243ad5ff.gif

İzlemesen de için bi garip olur şuna beaa... - Shirobaco

Spoiler

4bf7338d365af2cae42842ad935e6de6.gif

Ve Ichigo... 

ddde5145d132ea46f22d8ec8a149888b.gif

Spo butonu çalışmadı... gomen.

Daha daha--- Ateşböceklerini Mezarı, Donten ni Warau, Naruto (hepsini izlemedi)... Daha çok var. Acık dram olması yeterli. Daha dün shouwanın 9. bölümü çevirirken bilem gözlerimin dolduğu doğrudur. Ah Suke Ah.. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.