Jump to content

Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)

lovedrizzle

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 262
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

tasogare otome x amnesia pokemon ( filmindeki bir sahne sanırım herkes ağlamıştır :)) ) clannad x clannad after story ( nonstop :D ) CCS ( hayatımda farklı bir yeri olan ve beni çok etkilediğiniz d

Niye? Erkekler insan değil mi? Ayrımcılık olmuyor mu bu şimdi? Kadınlar ağlar erkekler ağlamaz? Çok saçma? Ayrımcılık kokusu sezdim mi sinirleniyorum :D

narutonun o sahnesinde bende baya ağlamıştım bi de tokyo ghoul da

Posted Images

Genelde tum animelerde acikli anlar olur ama benim en cok duygulandigim yer tokyo ghol un 2.sezonunun

Spoiler

son bolumu. Kaneki arkadasini kanli bir sekilde eliyle tasio orasi cok kotu :(

Düzenlenme: Papillon tarafından
Spoiler kullanın
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Nana final bölümünde ağladım. 

Spoiler

Hele o bizim Nana Osaki öldüğünü anlayınca...

Shingeki no Kyojin 

Spoiler

Eren'nin annesini titan yediğinde bir elimde ağzımı kapadım diğer elimle ekrana uzandım. 

Eren'nin Mikasa'ya "Tatakae!" dediğinde.

Owari no Seraph

Spoiler

Mikaela'nın Yuu baygınken koca bir orduyu geçip Yuu'ya gitmeye çalışırken.

İlk bölümde Yuu arkadaşlarını kaybederken

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

1- Naruto Shippuuden:

Spoiler

Şuan hatırımda beni etkileyebilmiş iki sahnesi var bu animenin. İlki animenin ilk sezonunda Tsunade ve Orochimaru' nun Jiraiya ve Naruto gelmeden ve dövüş başlamadan önceki aralarında geçen konuşmaları Tsunade' nin geçmişte kaybettiklerine olan hisleri, ağlayışı ve o kararlı duruşu beni etkilemişti. İkincisi ise Gaara' nın ölümüydü sanırım arkadan verdikleri Sadness and Sorrow' la yakaladıkları o duygusal ortam beni hala etkiler :D Kahrolası müzikler hiçte yardımcı olmuyorlar :panda-20::boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

2- Death Note: 

Spoiler

Ağlamamıştım belki ama L' e daha fazla sempati duymaya başlamıştım L ve Raito' nun yağmurlu havadaki çatı sahnesinde.Değişikti ve Raito' nun ölümü... Karizması vardı evet ama onun o kibri ve sapkınlıkları yüzünden üstünün çizilmesinden ve sefil bir şekilde ölmesinden hoşnut kaldım ve son anları etkiledi beni. Elmacı Ryuk sözünde durdu :P

3- Monster:

Spoiler

İşin kısası beni en çok etkileyen anime budur. Sanırım anime tarihinde böyle başyapıtlar çok az bulunur. Anna' nın o canavar hikayesini anlatışı, Johann' ın insanları emelleri adına manipüle edişi, Doktor Tenma' nın olayların merkezine yaklaşışı, gizemlerin ardı ardına çözülmesi ve sonda ki o sahne beni çok etkilemiştir. Gerçekten güzeldi ve keyif aldım izlerken canıgönülden tavsiye ederim başlamamış olanlara :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.