Jump to content

Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)

lovedrizzle

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 262
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

tasogare otome x amnesia pokemon ( filmindeki bir sahne sanırım herkes ağlamıştır :)) ) clannad x clannad after story ( nonstop :D ) CCS ( hayatımda farklı bir yeri olan ve beni çok etkilediğiniz d

Niye? Erkekler insan değil mi? Ayrımcılık olmuyor mu bu şimdi? Kadınlar ağlar erkekler ağlamaz? Çok saçma? Ayrımcılık kokusu sezdim mi sinirleniyorum :D

narutonun o sahnesinde bende baya ağlamıştım bi de tokyo ghoul da

Posted Images

Clannad,Clannad:After Story ve Ano Hana neden bu kadar abartılıyor hiç anlamıyorum.Bu animeleri izlerken benim ağlamayı bırak yüz ifadem bile değişmedi,hiç bir sahnesini etkileyici bulmadım. Genel olarak Dram animeleri beni hiç etkilemiyor.

Benim en çok etkilendiğim animeler

Naruto 

Angel Beats

Garei Zero

Kuroshitsuji-Book of Circus

Death Note

Death Parade

Fullmetal Alchemist

Fruits Basket

Vampire Knight

İzlediğimin üzerine çok zaman geçtiği için çoğu sahneyi tam olarak hatırlamıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hotarubi no mori e

Spoiler

Gin'in kaybolma sahnesi

Bunun da ayrı yeri var. Sonunda ölceğini tahmin etmiştim ama o şekilde öyle yansıtılması baya etkilemişti

One Piece

Spoiler

Corazon'un ölüm sahnesi (2. abimdin ;( )

Chopper'ın geçmişi

Kuma'nın tayfayı tek tek yolladığı zaman Luffy'nin çaresizliğine bağırışlarına da sanırım baya ağladım ?

Naruto

Spoiler

Çoğu yerinde üzülmüştüm ilk animelerimden olduğu için çoğu sahnesi bana ayrı gelirdi ama Itachi'nin ölümünden sonra 3 ay ara verdiğimi hatırlıyorum kendi abim gibi sevmişim ölünce de baya üzülmüştüm baya etkilemişti

Yugioh

Spoiler

Her bi düello sahnesi, arkadaşlarını kurtarmak için verdikleri mücadeleler, desteklemeler hepsi ayrı ayrı etkiler beni.

10 yıl oldu hala ara sıra açıp bu animeyi izlediğim zamanlar olur hala son sahnede Yugi ve Atem'in düello sahnesinde, Yugi'nin ağlayışında, Atem'in gidişine ağlamadan duramam.

Jeneriği bile etkiliyo işte o kadar ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle hüngür hüngür ağladığım bir anime hatırlamıyorum.Ancak her izlediğimde aynı hisleri yaşatan,yüreğimi acıtan Elfen Lied var.

Elfen-Lied-icon-elfen-lied-19693797-100-100.gif.27b7867d6d3db220683e0cde657fa778.gifElfen-Lied-Icons-elfen-lied-27621928-100-100.png.16276e3a8fd598071f0f63f1c4b69b6c.pngElfen-Lied-Icons-elfen-lied-27621917-100-100.png.520e8d5eea1bf6d17be6abc56581fa8e.png

Fakat şöyle bir şey var,eğer bir anime de seslendirme ve ost iyiyse o zaman insanı duygulandırmayı başarıyor diye düşünüyorum. Çünkü komedi ağırlıklı bir anime de birden,işin içine dram girince bu söylediklerimin etkisi oluyor.

Bir de sözde "dram" olan,hatta çoğu insanı etkilemiş olan animeler,beni etkilemeyebiliyor. Sanırım burada ya ben duygusuzum ya da aşırı derecede abartılmış,insanı etkilemeyen animelerdi. (Clannad,Air gibi animeler) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 sene sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Made in Abyss

Spoiler

Mity öldüğünde ağlamıştım.

Fullmetal Alchemist Brotherhood

Spoiler

Tuğgeneral (yarbay) Hughes'ın cenazesinde , nedense Envy öldüğünde ağlamıştım ve bazı yerlerde daha :D

Ansatsu Kyouhitsu

Spoiler

Koro-sensei öldüğünde ağlamayan var mı ?

Naruto , Naruto Shippuuden

Spoiler

Neji , Jiraiya , Asuma ölmemeliydi bi kere. İtachi ve diğer ölümlerde gözüm dolmuştu. Ve Naruto'nun ilk bölümlerinde ağlamıştım

Sword Art Online

Yui'li kısımlarda ağlamıştım

Ano Hana

Son bölümde ağlamıştım.

... Bitmiyecek sanırım :D Yeni fark ettim de gönderdiğim zaman farkı da göz yaşartıcı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nanachi1, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Made in Abyss

İçeriği Görüntüle

Mity öldüğünde ağlamıştım.

Fullmetal Alchemist Brotherhood

İçeriği Görüntüle

Tuğgeneral (yarbay) Hughes'ın cenazesinde , nedense Envy öldüğünde ağlamıştım ve bazı yerlerde daha :D

Ansatsu Kyouhitsu

İçeriği Görüntüle

Koro-sensei öldüğünde ağlamayan var mı ?

Naruto , Naruto Shippuuden

İçeriği Görüntüle

Neji , Jiraiya , Asuma ölmemeliydi bi kere. İtachi ve diğer ölümlerde gözüm dolmuştu. Ve Naruto'nun ilk bölümlerinde ağlamıştım

Sword Art Online

Yui'li kısımlarda ağlamıştım

Ano Hana

Son bölümde ağlamıştım.

... Bitmiyecek sanırım :D Yeni fark ettim de gönderdiğim zaman farkı da göz yaşartıcı :D

Ansatsu da ağlamayan var mı acaba :,)Fmab üzücüydü dediğin yerlerde ben de ağladım özellikle Envy için T.T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.