Jump to content

Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)

lovedrizzle

Önerilen İletiler

o nasıl başlık ya :D hiç konuda değinemene gerek kalmamış yani :D

one piece

gözlerimin dolduğu yegane 3 sahneye 3 ten geriye gideyim-maksat heyecan olsun :D-

3-40 lı bölümlerde naminin köyündekileri ikna etme çabasından sonra kendini bıçaklarken baş karakterin ortaya çıkışı ve naminin göz yaşları içinde söylediği o 2 kelime "yardım et..." o gazla düşmana yürüyüşleri efsanedir

2-robinin geçmişi, belli bir sahne veremeyeceğim kadar hüzünlüydü. Yani hangi birini söyleyeyim ki

tayfa için kendini feda edişi mi desem, geçmişinde o patlamaların ve yıkımın ortasında annesini buluşunumu, yoksa meşhur 2 kelime mi "yaşamak istiyorum!!!"

2. liği paylaşan bir diğer sahneyse 405 teki tayfanın dağılışı

1-going merry, hani bir gözlerinin dolması vardır bir de gözyaşlarının akması ya. İşte bu 312. bölüm izlediğim bütün yapımlar içinde beni ağlattı diyebileceğim yegane sahnedir

tuhaf aslında başka yapımda yok beni öyle hüzünlendiren falan, narutodan hatırlıyorum bir iki sahne

jiraiyanın ölümü

ama op kadar anlatabileceğim bir sahen yok :D

hahah simdi herkes sadece isim yazacaktı izlediğim varsa aralarında bende göreyim istedim yorumları :spoiler olarak :P ama dayanamayıp spoiler yedim kötü oldu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 262
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

tasogare otome x amnesia pokemon ( filmindeki bir sahne sanırım herkes ağlamıştır :)) ) clannad x clannad after story ( nonstop :D ) CCS ( hayatımda farklı bir yeri olan ve beni çok etkilediğiniz d

Niye? Erkekler insan değil mi? Ayrımcılık olmuyor mu bu şimdi? Kadınlar ağlar erkekler ağlamaz? Çok saçma? Ayrımcılık kokusu sezdim mi sinirleniyorum :D

narutonun o sahnesinde bende baya ağlamıştım bi de tokyo ghoul da

Posted Images

5 Tane anime yok. 1 Anime yeterli. School Days. Son bölümü, hayır, her bölümünde hıçkırarak ağladım. Son bölümde ise araya giren müzik, flashbackler acayip koydu bana. Bölümün sonundaki yatlı sahne. Ve de Ending bittikten sonra Makoto'nun söylediği son laflardan sonra 1 ay kendime gelemedim, gelemiyorum.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeni bir tane daha olsutu hayırlı olsun ağladım ağlıyorum ağlayacağım o nasıl bir animedir o nasıl bir sondur ..

Hotarubi no Mori e

gin'in ölümü :'( yapılır mı bu bana .. insan ayni anda huzur acı ve hüzünü hissedebilir mi ? hisseder işte.. bu anime de hisseder . .

ayni adlı one-shot manga uyarlamasından 1 bölümlük muhteşem bir anime .. natsume yuujinchonun mangakasından .. hatta natsumeyi de öneririm ondada gayet kendinizi dramın kollarında ağlarken bulursunuz .. whaa :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben animeleri izlerken çok ağlarım ya :D

Elfen lied'in tümünde ağladım zaten :D

Mirai Nikki'nin sonuna doğru ağladım. :D

Bleach'te

Gin'in geçmişini gösterdiklerinde ve ölümünde

Naruto'da

Neredeyse her ölen karakterde ve diğerlerinin duydukları acıda ağladım abi :D

Angel Beats

Son bölümde çok ağladım :D

Bir de belirtmek istedim

School Days'in son bölümü beni o kadar çok etkiledi ki psikolojim bozuldu ve en az 15 dakika boyunca aralıksız güldüm O.o

güldün mü ? nasıl bir anime bu böyle herkes söylüyor korktum ben :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fairy tail lisannanın hikayesinde duygulanmışdım birde natsunun yalnız kaldığı zamanlar

clannad after story anlatılmaz yaşanır hacı.

naruto ilk başlarda garibimi canavar falan die dışlıyorlardı orda bi için burkulmuşdu

narutoshippuden nagato ya üzülmüşdüm

one piece

Portgas D. Ace

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.