Jump to content

Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)

lovedrizzle

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 262
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

tasogare otome x amnesia pokemon ( filmindeki bir sahne sanırım herkes ağlamıştır :)) ) clannad x clannad after story ( nonstop :D ) CCS ( hayatımda farklı bir yeri olan ve beni çok etkilediğiniz d

Niye? Erkekler insan değil mi? Ayrımcılık olmuyor mu bu şimdi? Kadınlar ağlar erkekler ağlamaz? Çok saçma? Ayrımcılık kokusu sezdim mi sinirleniyorum :D

narutonun o sahnesinde bende baya ağlamıştım bi de tokyo ghoul da

Posted Images

5 Tane anime yok. 1 Anime yeterli. School Days. Son bölümü, hayır, her bölümünde hıçkırarak ağladım. Son bölümde ise araya giren müzik, flashbackler acayip koydu bana. Bölümün sonundaki yatlı sahne. Ve de Ending bittikten sonra Makoto'nun söylediği son laflardan sonra 1 ay kendime gelemedim, gelemiyorum.

Aynen herkes psikolojim bozuldu izlemeyin yazmışlar izledim çok hoşuma gitti son bölüm beni derinden yaraladı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her türden örnek veriyim birer tane...

Anime olarak

Angel Beats:

Son bölümde herkes vedalaşırken mavi saçlı dostu ile selamlaşması çok güzeldi.En çok orda duygulandım.Birde Ending sahnesinde herkesin fotoğrafı yook olma sırasına göre silinmesi filan çok duygusallaştırmıştı beni...

Anime Movie:

Bungaku Shoujo Movie:

Tren garındaki sahne süperdi.Duygusallaşmamak elde değildi.Ayriyeten En sondaki kapının çalıp kameranın yavaşça kiraz ağacına doğru odaklanmasıda süperdi.(Not: Seyredenler ne dediğimi anlamıştır.)

Manga

D.Gray Man:

202 ve 203 bölümlerde Allen Walker'ın bir Noah olduğunun açıklanması ve şimdiye kadar ona yardım etmiş bütün arkadaşlarının onu yakalamak için görevlendirilmesi biraz duygulandırıcıydı.Özellikle arkadaşlarını tehlike atmak istemeyen ve onları korumak için kaçan Allen'in 203 bölümde Linalee ile konuşup sarılarak ayrılması çok duygusaldı.Herkesi korumak için bilerek kaçması hemde...

Eh şimdilik bunlar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o nasıl başlık ya :D hiç konuda değinemene gerek kalmamış yani :D

one piece

gözlerimin dolduğu yegane 3 sahneye 3 ten geriye gideyim-maksat heyecan olsun :D-

3-40 lı bölümlerde naminin köyündekileri ikna etme çabasından sonra kendini bıçaklarken baş karakterin ortaya çıkışı ve naminin göz yaşları içinde söylediği o 2 kelime "yardım et..." o gazla düşmana yürüyüşleri efsanedir

2-robinin geçmişi, belli bir sahne veremeyeceğim kadar hüzünlüydü. Yani hangi birini söyleyeyim ki

tayfa için kendini feda edişi mi desem, geçmişinde o patlamaların ve yıkımın ortasında annesini buluşunumu, yoksa meşhur 2 kelime mi "yaşamak istiyorum!!!"

2. liği paylaşan bir diğer sahneyse 405 teki tayfanın dağılışı

1-going merry, hani bir gözlerinin dolması vardır bir de gözyaşlarının akması ya. İşte bu 312. bölüm izlediğim bütün yapımlar içinde beni ağlattı diyebileceğim yegane sahnedir

tuhaf aslında başka yapımda yok beni öyle hüzünlendiren falan, narutodan hatırlıyorum bir iki sahne

jiraiyanın ölümü

ama op kadar anlatabileceğim bir sahen yok :D

kesinlikle o dediklerinde benmde gözlerim doldu... hatta sinirden sigara yaktığımı biliyorum... :)

ek olarak

naruto

gaara'nın çocukken buram acıyor demesi

minato ve kushina nın ölüşü ve narutoyla karşılaşmaları

jiraiya

neji'nin ölümü

Elfen Lied

en son lucy'nin ana erkek karakterin ismini unuttum onunla konuşması..

nana

yine isim hatılamıyorum ama hachibi yani sevgilsi için tokyoya gelen nana nın aldatılması

nobu dan ayrılışı

ve o takuminin nobuyla telefonda konuşuşu

mangadan spoiler

ren'in ölmesi

Death note

L'in ölüşü ve misanın şarkısı

OP

ace'in ölümü

merry'in son konuşması

robin & ennies lobby

luffy'in hala arkadaşlarım var diyerek tayfayı sayması

sanjinin zen'in önünde eğilip teşekkür edişi, zen in üşütme deyişi

bunların çoğunda ağlamadım ama çok gerilip üzüldüm... :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.