Jump to content

Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)

lovedrizzle

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 262
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

tasogare otome x amnesia pokemon ( filmindeki bir sahne sanırım herkes ağlamıştır :)) ) clannad x clannad after story ( nonstop :D ) CCS ( hayatımda farklı bir yeri olan ve beni çok etkilediğiniz d

Niye? Erkekler insan değil mi? Ayrımcılık olmuyor mu bu şimdi? Kadınlar ağlar erkekler ağlamaz? Çok saçma? Ayrımcılık kokusu sezdim mi sinirleniyorum :D

narutonun o sahnesinde bende baya ağlamıştım bi de tokyo ghoul da

Posted Images

Çok ağır spoiler içerir. FmAB, SNK, OP, Death Note izlemeyi planlıyor, izliyorsanız bakmayın. Nasıl spoilera alınıyor bilmiyorum.

Fullmetal Alchemist Brotherhood Hughes'un

Shingeki No Kyojin Eren'in

One Piece Chopper'ın geçmişi

Death Note L'in

Noragami Yukine

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

Green Green - animeden spo icerir

sonunda kız adamı kurtarmak icin ondan ayrılınca duygulanmıstım biraz

Guilty Crown- Her yerinde bise oldu animenin hepsini sayamam :D

One Piece-Animeden spo icerir

Ace ölünce biraz duygulanmıstım

Daha bayağı vardır da aklıma gelenler bunlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Clannad, bunun için sebep vermeme gerek yok herkes bilir neden ağlandığını ama;

Spoiler değildir  -_-

capture-20141003-124340-vert.jpgE

En sevdiğim animenin MAL'ın top 20'sine girdiğini görünce çok duygulandım  :crying2-onion-head-emoticon: Bu arada ilk animem soul eater'ın orada olması gurur verici  B) 

Ayrıca ağladığım tek animedir  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Skip beat; etkilendiğim bir animeydi çok gülüp aşırı sinirlendiğim yerler vardı ağlamadım pek ama etkileyen animelerden.

Nana; aynı şekilde ağlamaklı üzülme durumuna geçtiğim oldu duygu dolu bi anime

One piece; ace in ölümünde ağladım hüngür hüngür :) tutamadım kendimi beyaz sakal donanmayı parçalarken hadi yürü be koçum diyordum :)

Code geass; luluch un ölüm sahnesinde gözlerim doldu ama kendimi zar zor tuttum sanırım.,

Avatar; Barış hakim olmuş son dakikalarında duygulanmıştım unutulmadık animelerden.

Mirai nikki; Son bölümünde çok etkilendim yuno nun kendini feda ederek yuki i kurtarması

Naruto; ero-sennin in öldürülmesi narutonun haberi duyması filan oralarda gözüm doldu

Bunlar benim gözümün dolup biraz ağladığım yada kendimi kaybettiğim animeler hatırladıklarım bu kadar izlemeyen varsa izlesin arkadaşlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Code Geass'ın Final Sahnesi Gerçekten beni baya üzmüştür Ağlamamıştım ama nerdeyse Ağlıyacaktım bizim Reiz'e :D Mirai Nikki'de de Yuno'nun kendisini öldürmesi gene çok derin bir histi üzülmüştüm, Black Lagoon'da da küçük çoçuğu vurmuşlardı yav oda üzücüydü. böyle animeler çok olsun istiyorum. Drama + Aksiyon

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.