Jump to content

Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)

lovedrizzle

Önerilen İletiler

Death Note

Light Yagami'nin öldüğü sahnede çok ağlamışımdır. 10'dan fazla izlediğim oldu, o kadar da ağladım.

Amane Misa'nın animedeki intihar kısmında ve şarkı söyleme kısmında çok duygulanmıştım.

Kuroshitsuji

Alois Trancy öldüğünde bayağı üzülmüştüm, anlamamıştım öldüğünü ilk başta sonradan çaktım. Ciel'in şeytana dönmüş olması da üzücüydü.

Ao No Exorcist

Rin'in babasının ilk bölümlerde içine şeytan girmesi ve kendini öldürmesi çok acıklıydı.

Vampire Knight

Üzülüp ağlamam için her dakikası yeterli bence animenin. Özellikle Zero'ya çok üzülüyordum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 262
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

tasogare otome x amnesia pokemon ( filmindeki bir sahne sanırım herkes ağlamıştır :)) ) clannad x clannad after story ( nonstop :D ) CCS ( hayatımda farklı bir yeri olan ve beni çok etkilediğiniz d

Niye? Erkekler insan değil mi? Ayrımcılık olmuyor mu bu şimdi? Kadınlar ağlar erkekler ağlamaz? Çok saçma? Ayrımcılık kokusu sezdim mi sinirleniyorum :D

narutonun o sahnesinde bende baya ağlamıştım bi de tokyo ghoul da

Posted Images

Ben duygusuzum galiba biraz, şimdiye kadar bi şey izlerken hiç ağlamadım ama One Piece'de Ace'in son anlarından, Luffy'nin ordaki halinden ve Zankyou no Terror'ün finalinden etkilenmiştim cidden  :depressed2-onion-head-emoticon:

duygulanmak istiyosan animeyi gece 12 den sonra izleyeceksin ben de kolay etkilenen biri değilim ama 12 den sonra duygusallaşmaya başlıyosun gerçekten.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.