Jump to content

Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)

lovedrizzle

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 262
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

tasogare otome x amnesia pokemon ( filmindeki bir sahne sanırım herkes ağlamıştır :)) ) clannad x clannad after story ( nonstop :D ) CCS ( hayatımda farklı bir yeri olan ve beni çok etkilediğiniz d

Niye? Erkekler insan değil mi? Ayrımcılık olmuyor mu bu şimdi? Kadınlar ağlar erkekler ağlamaz? Çok saçma? Ayrımcılık kokusu sezdim mi sinirleniyorum :D

narutonun o sahnesinde bende baya ağlamıştım bi de tokyo ghoul da

Posted Images

• 3 hafta sonra...

Higurashi no naku koro serileri (titredim resmen)

Owarimonogatari (5 ci bölümdeki kızın dialogu)

Welcome to the nhk ( olayların işlenişi başlı başına seyir)

Serial Experiments Lain - Aoi Bungaku ( seriyi anlıyor olmak ayrık hissettirmişti )

xxxholic (seyreden için bile hatırlaması zor olacak karşılığını vereceği için mutlu olmayı reddeden kadın konusu)

ef a tale memories 

Spoiler

chiro nun hafıza kaybı olayı ve adapte sürecleri

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Biraz da Fate serisine Zero ile başlamanın etkisi olsa gerek. Sıfır spoiler izleyince adamın içine öküz oturmuş etkisi yapan sahnelerdir. Gerçi Fate Zero'nun bir çok karakteri özeldir. Üzerinde özenle uğraşıldığı ve titizlikle tasarlandığı fazlasıyla hissettirilir. Tıpkı çizimleri ve müziklerinde olduğu gibi. Burada değinmek istediğim karakter Kiritsugu Emiya. Atacağım iki sahne de ona ait.

Spoiler

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

İlk animem Basilisk, çizimleri ve çarpıcı içeriğiyle bana animelerin bildiğimiz çizgi film algısının ne kadar dışına çıkabileceğini sert bir şekilde göstermişti. Bu sahnede ne aşırı duygulandım ne de ağladım (aslında böyle olsa daha iyi olurdu belki) ama bir şeyler oturdu böyle. İçimde git gide kabaran bir hınç hissettim. Ağlamayı tercih ederim.

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Zankyou no terror... Harika bir animeydi, hikayesine, karakterlerine bayılmıştım. Baştan sona dramdan ziyade aksiyon ve gizem ağırlıklı bir animeydi. Özellikle final öncesi birkaç bölüm ve finalde her şeyin bağlanışı müthişti...Tekrar izlememe rağmen finali bana aynı duyguları yaşatmıştı ? Ost'sinden Von ve Bless'i dinlemenizi de kesinlikle öneririm bu arada ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.