Jump to content

Anna Tsuchiya Tanıtım

Amygirl

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Resmi ekleyen

Gerçek adı Anna Marie Heider Tsuchiya olan 1984 doğumlu aktris, şarkıcı ve modeldir… Ancak modelliği 2005’te bırakmıştır. O zamandan beri şarkıcı olarak boy göstermektedir. Tokyo doğumlu olan sanatçı bir Japon-Amerikan melezidir (Annesi Amerikalıdır.)

Kendisini biz Nana animesinde Osaki Nana karakterinin söylediği şarkılardan tanımaktayız. Bu şarkılar animenin ilk açılış müziği Rose ikinci bitiş müziği Kuroi Namida ve üçüncü açılış müziği Lucy’dir. Şarkılardan da anlaşılacağı üzere Tsuchiya İngilizce’ye de çok yatkındır ve çoğu şarkısında iki dili birlikte kullanır. Toplamda 8 albüme ve 15 single’a imza atmıştır.

Resmi ekleyen

Sanatçının rol aldığı birçok film ve dizi vardır. Bunlardan en bilineni Kamikaze Girls filminde İchigo Shirayuri karakteridir. Buradaki rolünde sonradan modellik yapmaya karar veren aykırı ve tabiri yerindeyse erkek Fatma bir kızı canlandırmaktadır. Toplamda 13 filmde rol alan sanatçı en son 2009’da Kamui Gaiden adlı filmde boy göstermiştir. 2009 ‘da bebek beklediğini duyurduktan sonra herhangi bir projede olmamıştır.

Resmi ekleyen

Oyunculuk yolunda çok yol kat eden Tsuchiya genç yaşına rağmen iki evlilik yapmıştır ve iki çocuk annesidir. Ancak animedeki Osaki Nana gibi ciddi sayılabilecek sigara ve alkol bağımlısıdır.( her ne kadar ailesinin onlardan önemli olduğunu söylese de) Kariyeri boyunca aldığı ödüller:

· 2004 – Kinema Junpo Awards (Best New Actress)

· 2004 – Mainichi Film Awards (Best New Actress)

· 2004 – Houchi Film Award (Best New Actress)

· 2005 – 28th Japan Academy Prize (Best New Actress, Best Supporting Actress nominee)

· 2005 – 26th Yokohama Film Festival (Best New Actress)

(burası Wikipedia’dan alıntıdır)

Yazarın Kişisel Düşüncesi:

Nana animesinin diğer openingleri ve endinglerini seslendiren (Animede Reira karakteri) Olivia’nın da melez bir şarkıcı ve gerçekte de çok güzel bir bayan olmasına rağmen (animeyi izleyenler Nana’nın Reira ile ilgili düşüncelerini bilirler) Tsuchiya’nın sesi bana daha orijinal ve etkileyici gelir. Canlı performanslarında görürsün ki şarkıyı gerçekten yaşayarak söyler. Dinlemeye fırsat bulduğum çalışmalarından en sevdiklerim:

1) Kuroi Namida (ki sözleri gerçekten çok güzel)

2) Stand by Me

3) Somebody Help Me

4) Rose

5) My Fate

6) Is This Love

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nana'yı bu mu seslendiriyorduu :o Çok güzelmiş Nana gibi -_- Valla Reira'nın da melek gibi bir sesi vardı ama ikisi de müthişti ya. :rolleyes: Salak Nana vardı ona nasıl sinir oluyorum anlatamam :angry: Yanlız gerçekten Rose gerçekten çok güzel bir şarkı dinleyince insanın içine dokunuyor. Ama benim Nana'da favori şarkım Starless Night . Müthiş bir şarkı dinleyip dinleyip efkarlanıyorum :D .Teşekkürler paylaşım için :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Nana'yı bu mu seslendiriyorduu :o Çok güzelmiş Nana gibi -_- Valla Reira'nın da melek gibi bir sesi vardı ama ikisi de müthişti ya. :rolleyes: Salak Nana vardı ona nasıl sinir oluyorum anlatamam :angry: Yanlız gerçekten Rose gerçekten çok güzel bir şarkı dinleyince insanın içine dokunuyor. Ama benim Nana'da favori şarkım Starless Night . Müthiş bir şarkı dinleyip dinleyip efkarlanıyorum :D .Teşekkürler paylaşım için :D

Öbür Nana'ya ben de sinir oluyordum :)

Aşkı değil de parayı seçmesi beni sinir etmişti şımarık ve bencil olması bir yana :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öbür Nana'ya ben de sinir oluyordum :)

Aşkı değil de parayı seçmesi beni sinir etmişti şımarık ve bencil olması bir yana :angry:

Ben anlatamam sinirimi ya :angry: Daha ilk bölümden başladı sinirim :angry:

Tam Nobu'yla mutlu olacaklarken ki ben hiç istemedim Nobu ve Nana'yı pislik çocuğu bıraktı gitti . Bir de son bölümde tekrardan Shoji'yi düşünüyor onun için ağlıyor Nana'yı bekletti pislik . Shoji akıllı çocukmuş bırakmış Nana'yı pislilk nasıl sinir oluyorum :D Bu arada ben son bölümden hiç bir şey anlamadım noldu Nana'ya ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ne olacak benim bu halim.Farkında olmadan spoiler'ı açtım okudum.Ben nanaya daha yeni başlamıştım oysa ki :(

Kusura bakma ya :(

Ben anlatamam sinirimi ya :angry: Daha ilk bölümden başladı sinirim :angry:

Tam Nobu'yla mutlu olacaklarken ki ben hiç istemedim Nobu ve Nana'yı pislik çocuğu bıraktı gitti . Bir de son bölümde tekrardan Shoji'yi düşünüyor onun için ağlıyor Nana'yı bekletti pislik . Shoji akıllı çocukmuş bırakmış Nana'yı pislilk nasıl sinir oluyorum :D Bu arada ben son bölümden hiç bir şey anlamadım noldu Nana'ya ?

Son bölümü ben de anlamadım o animede en sevdiğim şey nana ve ren arasındaki sadakatti ve tabii müzikleri sonlar hiç tatmin edici olmuyor yaa bu animelerin o yüzden ben pek takmıyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.