Jump to content

Katethegreat19/Erutan Tanıtım

Amygirl

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Aslında bu konu Japon Müziği bölümüne açılmalı mıydı bilmiyorum ama sanatçı anime coverları da yaptığı için tanıtmak istedim :)

Resmi ekleyen

Gerçek adı Kate Covington olan sanatçının yaşamı ve özel hayatı hakkında pek bir şey bilinmemektedir. Ancak annesinin bir violin öğretmeni olduğu ve kendisinin de inanılmaz ama 1 yaşından beri violinle uğraştığı söylenmektedir. Yani Covington müzik stüdyosunda büyümüştür. Çocukluk döneminde birçok yarışmaya katılmış ve birçok ödül almıştır.

Annesi sayesinde birçok müzik türü ile tanışan sanatçı 15 yaşında Kelt(Celtic) müziği ile ilgilenmeye başlamıştır. 16 yaşında video oyunlarına cover yapma fikri doğmuş ve günümüzde iyi bilinen Final Fantasy adlı oyunun cover müziklerini yapmıştır. Aynı zamanda söz yazarlığına da başlamıştır. Bu müzikleri Youtube’ta chanel oluşturarak bildiğimiz Katethegreat19 Nick’i ile paylaşmıştır. Çalışmalarının kayıtlarını kendi evinde yapmaktadır. Sanatçının aynı zamanda iyi bilinen Elfen Lied’ın opening i olan Lilium gibi anime coverları da bulunmaktadır. Bunun yanında orijinal çalışmalarını da sitesinde bulabilirsiniz ki sanatçı 2010’da Raindancer adlı albümünü çıkarmıştır.

Sanatçının kendisine ait resmi internet sitesinde bu coverları dinlemek ve indirmek mümkündür.

http://www.erutanmusic.com/#!

Ayrıca Youtube Chanel ı da:

http://www.youtube.c.../katethegreat19

Sanatçının Final Fantasy coverları:

The Place I’ll Return to Someway

Rose of May

Melodies of Life

You’re not alone

Aerith’s theme

Hymn of the Fayth

Ronfaure

Cleyra’s Theme

Ayrıca sanatçının “elfish” yani elflerin dili adında uydurma bir dille yaptığı cover Song of Goddess:Eternal Path gerçekten dinlenilmeye değerdir. ( bu şarkıyı birisi "Şu an Ne Dinliyorsun" bölümünde paylaşmıştı ve benim çok hoşuma gitmişti paylaşan arkadaşı hatırlamasam da ona teşekkür ediyorum :D )

Sanatçının film ve anime coverları ise:

Elfen Lied-Lilium

Escafowne-Nomitori na Uta

Hocus Pocus-Come Little Children

Beowulf-Gently as She Goes (Favorilerimdendir)

Fruits Basket-Serenade

Anastasia-Once Upon a December

The Nightmare Before Christmas-Sally’s Song

Spirit Away-ıtsumo Nando Demo

Mai Otome- Hoshi Ga Kanaderu Monogataru

Aladdin-a Whole New World

Ayrıca sanatçının I will Follow You in to The Dark coverı ve Chronu Cross oyunun Radical Dreamers Coveri çok güzeldir.

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Lillium çok güzel bayılıyorum ve coverını da güzel yapmış gayet.Paylaşım için teşekkürler ben bunu bütün gün dinleyip dururum.Sitesinden indirdim :D

Çok dinlendirici bir sesi var :wub: en son yazdıklarım da çok güzel onları da dinlersen beğeneceğinden eminim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lillium tarzıysa beğenirim zaten o kesin.Zaten kızın çok kutsalımsı bir sesi var :D ne söylerse söylesin güzel olmuştur.

Edit: Gently as she goes ne kadar güzel öyle.Oha bayıldım ben bu kıza sitesinden tüm her şeyini indirip arşivleyeceğim :D tekrar teşekkürler ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Spirit Away-Always with me bayılıyorum bu şarkıya gerçekten çok güzel söylemiş ^_^ . Elfen Lied izlemedim ama baktım şarkı çok güzelmiş cidden. :D

Teşekürler bilgi için :lol:

Kanlı animelere karşı önyargın yoksa izlemelisin ;) daha beğenmeyenini görmedim o animeyi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.