Jump to content

K-Project

Merlin

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Türü : Aksiyon , Doğaüstü-Güçler

Bölüm Sayısı : 13 / 13

Yapım Yılı : 2012

Özet : Yashiro Isana adlı lise öğrencisi normal hayatını sürdürürken bir gün serseri tipli kişilerden oluşan bir çete tarafından kovalanır. Yashiro'nun köşeye sıkıştığı anda ise Kurou Yatagomi adlı kişi gelerek Yashiro'yu kurtarır.

Yashiro kurtulduğuna sevinirken bir anda Yatagomi'nin kendisinde kılıç doğrultmasıyla şaşkına döner. Yashiro'ya çok benzeyen biri önemli birisini öldürmüştür ve bu nedenle Yashiro farklı kişiler tarafından aranmaktadır.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Turkanimetv'de videolarda bir bozukluk vardı sanırsam,en azından benim bilgisayarımda çalışmıyordu.O yüzden başladım ama 1. mi 2. mi ne bölümünde bıraktım.Çok üşengeç olduğumdan başka sitelere de bakmadım.Çizimleri çok hoş ama ya :wub: .Bir ara uğraşıp doğru düzgün videolar bulacağım ve izleyeceğim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animenin çizimleri gerçekten çok güzeldi, ilk başlarsa olaylar biraz karışık geldi ama son bölümlerde düğümler çözüldü.

Konusu da bence ilginçti sevdim.

Kısa ama bence dolu dolu bir animeydi :D

Koca bir amaaaaaaa... (gerçekten spoiler, merak etseniz de izlemediyseniz okumayın :D )

Animenin sonunda herkesin ben iyilik yapacağım diyerek ölmesi ve ölmeyen tek kralın benim tüm anime boyunca en nefret ettiğim karakter olan Munakata'nın olması olmadı.

Öküz gibi ağladım zaten Mikoto ve Yashiro ölünce..

Anna'nın Mikoto diye haykırışı, tüm grubun sloganlarını haykırması aah ah.

Yashirocuğum ölünce de çok üzüldüm :(

O psikopat renksiz kralı da sevmiştim o da öldü.

Hoş değildi yani...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Turkanimetv'de videolarda bir bozukluk vardı sanırsam,en azından benim bilgisayarımda çalışmıyordu.O yüzden başladım ama 1. mi 2. mi ne bölümünde bıraktım.Çok üşengeç olduğumdan başka sitelere de bakmadım.Çizimleri çok hoş ama ya :wub: .Bir ara uğraşıp doğru düzgün videolar bulacağım ve izleyeceğim :D

Şuan videolarda herhangi bir sorun yok rahatlıkla izleyebilirsin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir ℓøvέ~♥

Mükemmel bir animeydi 2.sezonu çıkmasına çok sevindim, müzikleri güzeldi

Finali izlerken çok üzüldüm en çok Anna ve Neko'ya :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.