Jump to content

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Ekranda yaptığınız her aktiviteyi yakalayan HyperCam ile AVIformatında videolar çekebilceksiniz. Ekran videolarını tanıtımlar, sunumlar ya da belki eğlence için kullanabilirsiniz. Pratik bir kullanımı olan HyperCam ekranının tamamını ya da belirlediğiniz bölgeyi ses ile beraber kaydedebilir.

HyperCam ile kaydettiğiniz ekran videosuna notlar, ses kaydı ve metinler ekleyerek kusursuz sunum videoları hazırlamak mümkün. Bilgisayarınızda yüklü codec bileşenleriyle yapmış olduğunuz video kaydını yüksek oranda sıkıştırabilirsiniz. Bu şekilde boyut sorununu da ortadan kaldırmış olacaksınız.

976 KB İndir

64 Bit Sürümü (930 KB)

Alıntıdır | Kaynak Tamindir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Fraps veyahut Bandicam , genelde profesyonel oyuncuların video çekerken kullandıkları programlardır. Ancak bunlar çok yüksek kalitede sorunsuz çektiği için video boyutu çok büyük oluyor. İşte bana göre, bu gibi programlar sırf büyük boyutlu video çekemeyenlerin kullandıkları programlardır . Eskiden bende öyleydim çaktırmayın .-.

Bana göre Fraps 1 numaradır ama üstte dediğim gibi ben o kadar yüksek boyutlu şey taşıyamam derseniz siz bilirsiniz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.