Jump to content

Önerilen İletiler

Tabi ki, bitmek üzere yayınlarım hemen ^^ Aynen ya After Effects beni ciddi anlamda çok zorladı çıldıracaktım ki en sonunda yarıda bırakıp Premiere Pro'da devam ettim :D Sony Vegas'ı da merak ediyorum aslında özel efektleri falan varmış galiba araştırmıştım bir ara ama ben de üşendim bıraktım işte :D

SV çok zor değil aslında ama ben kaynak bilmiyordum. Eğer Türkçe öğrenme videoları ararsan:https://www.youtube.com/user/AlperTungAEdits/videos

Hem Türkçe, hem de adamın anlatımı akıcı ve pürüzsüz. Programı kullanmayı öğrendikten sonra AMV'lerle ilgili güzel efektlerin olduğu şu kanalın videolarını da izleyebilirsin https://www.youtube.com/user/SuperAMVTutorials/videos :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sony Vegas Pro : Tıkla Adobe After Effects : Tıkla Cinema 4D : Tıkla SUPER Converter : Tıkla Converter; Video'yu ".avi" den ".mp4" e çevire bilir bu tür özelliğe sahipler ama bazen bu olay çevirir

Selamlar millet! Aslında konuyu açmiyacakdım ama, iki-üç ufak bilgi toplamak size katkı yapabilir. Kötü bir tanışmamız vardı değil mi "trololo" *konuyu dağıttı* Her neyse! Sony Vegas Pro : Tıkla Ado

Tamam o zaman oradan bakarlar :P Ogeday, istersen senin için araştırıp bulabilirim.. :D

Amvlerin arkalara konusmalari duyamayacak kadar sesli ve yuksek Rock tarzi müzikler koyuyorlar iğrenç oluyor.

Bence konusmalar kesilmeden hafof duygusal müzikler seçilmeli

Aynen konuşma olan yerde genel olarak sessiz müzik olmalı katılıyorum kesinlikle. Aksionlu AMV yapıyorsan o durumda sesi müziğin sakinleştiği  kısımlara koyman gerekir bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Hazır AMV bölümüne mod olmuşken bir el atayım buralara :P

Diğer konu ile bu birbirine bayağı benziyordu. Diğerinde az mesaj vardı ben de ikisini birleştirdim. İki farklı bakış açısıyla görebilirsiniz artık en azından. Ayrıca sona bir Türkçe bir İngilizce AMV ve Sony Vegas Pro öğreten Youtube kanal linki ekledim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.