Jump to content

Skip beat (spoiler) (kim kimle olmalıı ? )

BynMubo

Önerilen İletiler

Kesinlikle Katılıyorum kyo ve sho birlikte olmalı :D İkisi çok yakışıyor ki benim animede en sevdiğim bölüm ikisinin shonun klibinde oynadığı melek-şeytanlı bölümdü bence ren aradan çekilmeli *-* :D

Sonunda benim gibi düşünen biri :) Ayrıca evet çekilmeliii :(
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben manga delisi bir insanım... skip beat i geçtim, yazar başka ne yazmış diya baktım 110 civarı chapterlık bir serisi var ve o seriyi okudum okumasına ama sadce tek bir öpüşme sahnesi vardı ve adam s

Ah bide bize sor .. En heyecanlı yerde kesip 1 ay bekletiyorlar !

Sonunda benim gibi düşünen biri :) Ayrıca evet çekilmeliii :(

:D Ben nedense reni sevemedim Kyo ve sho birlikte olursa sürekli didişirler kavga ederler falan bizde gülme krizine gireriz İkisinin diyaloglarına bayılıyorum :D (Bende kendi menfaatlerimi düşünüyorum işte B) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D Ben nedense reni sevemedim Kyo ve sho birlikte olursa sürekli didişirler kavga ederler falan bizde gülme krizine gireriz İkisinin diyaloglarına bayılıyorum :D (Bende kendi menfaatlerimi düşünüyorum işte B) )

Katılıyorum diyalogları beni gülmekten kırana geçiriyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

siz güleceksiniz diye kyoko ağlasın mı bumudur?!... o sho yine onu hizmetçisi yapar sonrada menajerini yer... demedi demeyim... tabi ki böyle birşey olmayacak çünkü zaten gidişattan hissediyorsunzdur artıkk sho tarih oluyor... ren devri başlıyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

siz güleceksiniz diye kyoko ağlasın mı bumudur?!... o sho yine onu hizmetçisi yapar sonrada menajerini yer... demedi demeyim... tabi ki böyle birşey olmayacak çünkü zaten gidişattan hissediyorsunzdur artıkk sho tarih oluyor... ren devri başlıyor

Kyokomu ağlatmam beğğğn :( Ama bilmiyorum,istemiyorum..Ren yerine başka biri olsaydı belki..Ancak Ren karanlık kyoko ise aydınlık gibi..O kadar zıtlar kii ! (zıp kutuplar birbirini çeker de bunlar zıtlıktan kutupları parçalamışlar :D ) Sho ve kyokoda zıt ama bir o kadarda benziyorlar.Didişmelerini çok seviyorum özellikle..Nasıl güneş ve Ay birlikte olamazlarsa onlarda öyle..Ay ne kadar güneşi görmek isterse istesin yapamaz,ateş ne kadar suyu sevse de ona yaklaşamaz ! Ren ve Kyoko aynı Ateş ve Su gibi ..En iyisi uzak durmak,kyoko gibi bir kız Reni kaldıramaz.Ancak sho farklı.Çocuksu..Özellikle konu Kyokoya geldiğinde :P Ve Ren ne kadar Kyokoya değer veriyorsa oda o kadar veriyor.Hiç daha önce hoşlanmadığın birini kaybedince sevmeye başlamadın mı ..? Yaptığı bir hata,hemde çok büyük.Evet sho zampara olapilir sağık veya işe yaramaz ayyaş herifin teki de olabilir ! Bu dünyadaki tüm acıyı hak ediyor da olabilir.Ancak o hala zampara da olsa bir prens.Ve belkide tüm acıyı yaşayacak kadar aşağılık biri,bir acı dışında.Evet aşk acısı .. Kyoko'nun yaşadığı acı.Evet Kyokoya çektiriyor da neden yaşamıyor diyeceksin..Çünkü şu anda aslında hala o acıyı yaşıyor. Sho'nun Kyokoya duyduğu sevgi biraz tuhaf,bir nevi onu tamamiyle sahiplenmiş.Ve bu yüzden istediğini yapabileceğini sanmış,ancak bu aralar elinden en sevdiği şeyi alınan bir çocuk gibi.Yaptığı şeyin acısını yaşıyor..Ne Kyoko Ne Sho Ne Ren bu acıyı hak ediyor..Uyumuyla herşeyi ile sonsuza dek KYOKO X SHO FOREVER ! :D /fnagirl olacağımı hiç düşünmemiştim :s/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.