Jump to content

Böyle Çakma Manga Görülmedi :)

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 79
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Şu adam bariz Kenpachi ya.

bayagı bi çakma olmuş :)

Büyü az büyü :D

Kavgaya gerek yok ya, Admin de demeyin şuna, Bölüm Moderatörüsünüz yani havalara girmeye gerek yok ki zaten giren de yok, resmi konuşmak zorunda da değil kimse, bak Ezgi ye .

O çok ayrı :P

havaya girdiğim yok resmide konuşmuyorumki kavga ettiğinizi sandım sadece o kadar

Biz kavga etmeyiz öyle kolay kolay. Ben buna ne laflar ettim de tartışmadık bile :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende bir sitede yetkili olduğumda ilk ciddileşirdim, hatta o kadar ciddi olurdum ki beni lisede falan sanıyorlardı ciddiyim yani hava atmıyorum ._.'' Sonra geçiyor. Zaten kimsenin davranışına karışamayız ona kalmış :D Yani tartışmaya gerek yok.

ciddi değilim diyorum nedir bu beni anlayan yokmu ?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaten havalara giren yok dedim. Kimse kimin ne kadar değiştiğine kafasına göre karar veremez, ayrıca bizim forumumuzdaki kimse en ufak bir yetki alsa bile kendini Pohpohlayıp değişebilecek birisi değildir. Gereksiz yere tartışmaya gerek yok, uzatmayın. Yani siz okulda hiç mi yakın arkadaşınıza laf atarak konuşmuyorsunuz? Normal işte böyle şakasına laf atışmışlar ve buna sertçe bir şekilde cevaba gerek yoktu.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.