Jump to content

Manga Tavsiyesi (Acill!!)

Shu Reyiz

Önerilen İletiler

• 4 hafta sonra...
  • Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar Noblesse , Veritas , The Breaker gibi mangalara benzer içinde Aksiyon - Romantizm - Dövüş sanatları gibi tür barındıran ve en önemlisi bir konusu olan manga tavsiyesi veren yokmu acill sıkı

Rave Master önerebilirim. Ayrıca Kyou Kara Ore Wa da sevdiğim mangalardandır. Aksiyon yok, ama Ai Kora da tavsiye ederim. Daha sonra, A Fairytale for the Demon Lord, Air Gear, Crepuscule, Gamaran, Ro

Sun Ken Rock okumaya başladım çok güzel tafsiye ederim. yorumları okumaya zamanım yoktu okumuşsun zaten evet benimde ilk okuduğum mangadır.

Misafir ℓøvέ~♥
Sun-ken Rock 41.bölüme kadar okudum bana göre değilmiş :D Ken harika bir karakter ama yarıda bıraktım, erkekler için okunulcak manga türüymüş :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sun-ken Rock 41.bölüme kadar okudum bana göre değilmiş :D Ken harika bir karakter ama yarıda bıraktım, erkekler için okunulcak manga türüymüş :)

Zaten onu herkes okuyamaz aslında. Mangaka işin tüm gerçekliğini çizmiş. Gerçekten olabilecekleri ve olanları...

Zaten Sun Ken Rock da bundan dolayı tutuldu. Tabi bayanların hoşuna gider mi gitmez mi orasını bilemem ama :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.