Jump to content

Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]

Paprika

Önerilen İletiler

Bende aksiyona önem veriyorum aksiyon ağırlığının yanına duygular serpildimi hoşuma gidiyor o yüzden Bleach fanıyım ve Tite Kubo idolüm :D Naruto'da 2.Sırada gelir 3.Death Note 4.Shingeki'dir sıralamamda....

Ama ma a ma ma ben de yaparım bir kaç aksiyonlu hareket,

öldür öldür  :D daha zevkli :P aman kayın baldız olayına girme  :blink: birden bir ürperti geldi ıykkk  :ph34r:

aksiyon candır kandır heyecandır B) deme öyleee Bleach  :wub: ahh gene özlem damarım kabardı gidip azcık FC ye dalayım  :rolleyes:

Gitmeyin, gitmeyin  :crying2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 286
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

GİRİŞ: 2500 ‘ler de bir yerlerde... Bildiğimiz dünyanın çok ilerisinde bir dünya... İtaatkârın elinden her şeyini alan ve bu durumu itaatkâra istediği her şeyi vermiş gibi gösteren kimliği belirsiz d

Görkem bir erkek,hem de döşü kıllı. :D

Benim de hızlı ilerlemem lazım 3 hafta oldu galiba yeni bölüm koymayalı :D

• Forum Admin

Ama ma a ma ma ben de yaparım bir kaç aksiyonlu hareket,

Gitmeyin, gitmeyin  :crying2-onion-head-emoticon:

yapıyorsun zaten kan gövdeyi götürüyor  :D fazla uzaklaşmıyoruz diğer konulara dağılıyoruz o kadar  :D bir gözüm burda merak etme  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Ya... Şu an ilk 2 bölümü bitirdim, ve kendime "Ben neden bunu daha önce okumadım?" diye kızıyorum. 

Konusu SÜPER (Bilim Kurgu ama gerçekleşme ihtimali  o kadar yüksek ki.)

Karakterler SÜPER

(Benim en çok hoşuma giden o gizli manyaklık ta var :)

Bitirmeye kıyamıyorum :) Akşam evde bir kaç bölüm daha okurum. Keşke böyle konular güncel olsa ya bu hikaye buram buram emek kokuyor, bir tane bile mantık hatası gözüme çarpmadı aktı gitti hikaye.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya... Şu an ilk 2 bölümü bitirdim, ve kendime "Ben neden bunu daha önce okumadım?" diye kızıyorum. 

Konusu SÜPER (Bilim Kurgu ama gerçekleşme ihtimali  o kadar yüksek ki.)

Karakterler SÜPER

(Benim en çok hoşuma giden o gizli manyaklık ta var :)

Bitirmeye kıyamıyorum :) Akşam evde bir kaç bölüm daha okurum. Keşke böyle konular güncel olsa ya bu hikaye buram buram emek kokuyor, bir tane bile mantık hatası gözüme çarpmadı aktı gitti hikaye.

Ne diyeceğimi bilemedim, çok sevindim yahu. Çok teşekkür ederim okuduğun ve yorum attığın için. Okununca zaten seviniyorum bir de beğenilince üçe beşe katlanıyor :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• jans09 başlığı Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm] olarak değiştirdi

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.