Jump to content

Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]

Paprika

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 286
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

GİRİŞ: 2500 ‘ler de bir yerlerde... Bildiğimiz dünyanın çok ilerisinde bir dünya... İtaatkârın elinden her şeyini alan ve bu durumu itaatkâra istediği her şeyi vermiş gibi gösteren kimliği belirsiz d

Görkem bir erkek,hem de döşü kıllı. :D

Benim de hızlı ilerlemem lazım 3 hafta oldu galiba yeni bölüm koymayalı :D

Teşekkür ederim,yorumun ve beğenin için.Senin yorumların beni o kadar mutlu etti ki sırf senin için de devam ettirebilirim :D

Ayıp ya, biz sanki yorum yapmıyoruz :angry:

Edit:

Haii senpai ! :D

Açıkça söylemek gerekirse eleştirilerin mantıklı ve gerçekçi olmak dışında ayrıca düşündürücü ve bilgilendirici de.7 Level olarak da benden ff konusunda daha fazla tecrübeye sahipsin nedeni bu.

Boş konuşarak elde edilmiş 7 level :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haii senpai ! :D

Açıkça söylemek gerekirse eleştirilerin mantıklı ve gerçekçi olmak dışında ayrıca düşündürücü ve bilgilendirici de.7 Level olarak da benden ff konusunda daha fazla tecrübeye sahipsin nedeni bu.

Adam zeki. Beni çok tanımamasına rağmen içimdeki o yazarı görmüş :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle şunu söylemeliyim, ben forumdaki FF leri okumuyorum, işin tuhaf tarafı, şu an forumda bulununan neredeyse bütün FF lerde klişe bir senaryo var. "Tuhaf yaratıklara dönüşen insanlar" Klişesi dönüyor. Herkez bu ve buna merkezli FF ler yazıyor ve bana bunları okumak sıkıcı geliyor.

Ancak sen her ne kadar aynı klişeye bağlı olarak yapmış görünsende 2. Bölümü okuduğumda fikrim değişti çünkü hikaye çok daha değişik ve yaratıcı yerlere gidebilir, Devlet olayları olsun, ailesinin hikayesi olsun değişik bir boyutta ve 2500 yıllarındaki teknoloji iyi bir şekilde anlatılmış. Hiç bir şekilde anlatım eksikliği görmedim, kişi betimlemeleri dışında (Sanki ben betimlemenin kralını yapıyorum da :P ) . Bence insanları daha iyi betimle, Lilly kafamda şu an çok değişik bir forumda, bir Orihime edası var sanki kızda. Hadi bakalım.

Eğer hikayenin gidişhatını daha da ilginçleştireceksen bir takipçi daha kazanacaksın, kaybetme riskin de var. Klavyene sağlık .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.