Jump to content

Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]

Paprika

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 286
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

GİRİŞ: 2500 ‘ler de bir yerlerde... Bildiğimiz dünyanın çok ilerisinde bir dünya... İtaatkârın elinden her şeyini alan ve bu durumu itaatkâra istediği her şeyi vermiş gibi gösteren kimliği belirsiz d

Görkem bir erkek,hem de döşü kıllı. :D

Benim de hızlı ilerlemem lazım 3 hafta oldu galiba yeni bölüm koymayalı :D

• Forum Admin

birinci bölümü okurken paprikam ve aşk hikayesimi diye geçirdim içimden jacques ve lilly kesin sevgililer diye düşünürken sonrasında anaaa kardeşler miş yoksa hayır olamas paprika böle bişey yapmaz aklımda şu Japonların abi kardeş kompleksi mi neyse o geldiResmi ekleyen sonra ortaya bir kutu çıkar ve gereksiz tüm saçma fikirleri benden uzaklaştırarak okumama devam etmemi sağlar Resmi ekleyen bu kutu biran pandora nın kutusu gibi geldi ya neyse Resmi ekleyen

aslında böyle satır satır deşmek var yazdıklarını Resmi ekleyen ama kıyamam sana ayrıca üşeniyorum, teknolojik fikirlerini sevdim yıl 2500 olunca o kadar da absürt gelmiyor Resmi ekleyen anlatım güzel konu güzel devamını bekliyorum sakın yarım bırakıp yada aklına gelen fikirlere kıyamadığından hepsini yazıp aşure yapıp karıştırıp önümüze koymaya kalkışmaResmi ekleyen esinlenmeler referanslar alıntılar elbette olacaktır ve okurken tanıdık da gelecektir sonuçta hayal gücü dahiler haricinde kopyalama yöntemi ile çalışır diye düşünüyorum ama dediğim gibi yazımını betinlemelerini geçişlerini beğendim hadi bir an önce bitir beni de merakta bırakma beklemekten nefret ediyorum Resmi ekleyen

yukarda konuyu takip eden bir kişi benim :ph34r: psikolojik baskı kurmak değil amacım <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nedir diye bakayım dedim birde baktım bitmiş...Demek diğer kızla alakalı imiş Bremen(isimler pek aklımda kalmıyor da)o yüzden Lilly ile ilgilenmiş....Devamı ne zaman gelir dedirtti bana...Emeklerine sağlık canım...Takipteyim. :)

Teşekkürler. Takip mi amanın ne güzel :rolleyes: ^_^

birinci bölümü okurken paprikam ve aşk hikayesimi diye geçirdim içimden jacques ve lilly kesin sevgililer diye düşünürken sonrasında anaaa kardeşler miş yoksa hayır olamas paprika böle bişey yapmaz aklımda şu Japonların abi kardeş kompleksi mi neyse o geldiResmi ekleyen sonra ortaya bir kutu çıkar ve gereksiz tüm saçma fikirleri benden uzaklaştırarak okumama devam etmemi sağlar Resmi ekleyen bu kutu biran pandora nın kutusu gibi geldi ya neyse Resmi ekleyen

aslında böyle satır satır deşmek var yazdıklarını Resmi ekleyen ama kıyamam sana ayrıca üşeniyorum, teknolojik fikirlerini sevdim yıl 2500 olunca o kadar da absürt gelmiyor Resmi ekleyen anlatım güzel konu güzel devamını bekliyorum sakın yarım bırakıp yada aklına gelen fikirlere kıyamadığından hepsini yazıp aşure yapıp karıştırıp önümüze koymaya kalkışmaResmi ekleyen esinlenmeler referanslar alıntılar elbette olacaktır ve okurken tanıdık da gelecektir sonuçta hayal gücü dahiler haricinde kopyalama yöntemi ile çalışır diye düşünüyorum ama dediğim gibi yazımını betinlemelerini geçişlerini beğendim hadi bir an önce bitir beni de merakta bırakma beklemekten nefret ediyorum Resmi ekleyen

yukarda konuyu takip eden bir kişi benim :ph34r: psikolojik baskı kurmak değil amacım <_<

Ya şöyle bir şey var aslında, ben ilk başta öylesine geldi bu fikirr aklıma ve konunun bir yerden esinilmişliği yoktu. Sonra bir kaç anime izledim buna benzeyen dedim sanki fikrini çalmış gibi olmuş çünkü konsept falan benziyordu böyle bir distopya vs. Şimdi elimden geldiğince başka şeylere benzememesi için uğraşıyorum bir de bir kaç bölümü olay anlatmak için yazdım şimdi durumlara geçiyorum. Yani daha çok betimleme söz edebiyatı vs. yapmaya çalışacağım. Neyse okursanız çok sevinirimi ihihi.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=E968jXYAS-Y

kız bunlar düğün alayında değil miydi buraya damı gelmişler :D

1. bölümü okurken çoğu kısımda ergo proxy okuyormuş gibi hissettim. :unsure:

hiç de hissetme hatta sen o hislerine hiç güvenme :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.