Jump to content

Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]

Paprika

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 286
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

GİRİŞ: 2500 ‘ler de bir yerlerde... Bildiğimiz dünyanın çok ilerisinde bir dünya... İtaatkârın elinden her şeyini alan ve bu durumu itaatkâra istediği her şeyi vermiş gibi gösteren kimliği belirsiz d

Görkem bir erkek,hem de döşü kıllı. :D

Benim de hızlı ilerlemem lazım 3 hafta oldu galiba yeni bölüm koymayalı :D

Pii, 12 bölümdür hiç ileri gidemedim yahu daha konuya yeni yeni giriyorum.

Bir şeyler açıklamaya başlasam mı bir daha ki bölümde. 

O ölen kadın kimdi Annesimi gerçi annesi ölüydü yada ölü değildi şimdi öldürdü adı olmayan ama bizim kızı tanıyan kadın hikaye gereğimi öyleydi yoksa ileride açıklayacanmı o kısmı...olsun hazırlık önemlidir D-gray man 50 bölüm sıradandı ama 50'den sonra çoşturuyor...

Bilim kurgu kafamı çok karıştırıyor yahu okurken...gelecekte dünya harbi öyle olsaydı ben hala tembel olurdum o çalışanlar arasında göremezdin beni :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O ölen kadın kimdi Annesimi gerçi annesi ölüydü yada ölü değildi şimdi öldürdü adı olmayan ama bizim kızı tanıyan kadın hikaye gereğimi öyleydi yoksa ileride açıklayacanmı o kısmı...olsun hazırlık önemlidir D-gray man 50 bölüm sıradandı ama 50'den sonra çoşturuyor...

Bilim kurgu kafamı çok karıştırıyor yahu okurken...gelecekte dünya harbi öyle olsaydı ben hala tembel olurdum o çalışanlar arasında göremezdin beni :D

Ölen kadın dediğin Lilly'nin yarıp geçtiği kadın mı? Şehrin başındaki kişi o yahu, yolsuzluğa düşmiş Bunların hepsini daha sonra kısa kısa açıklarım. Ama annesi olduğunu nereden çıkardın? Anlaşılmaz mı yazmışım :( 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

noldu yaaa sanki arada bir bölüm atlamışım gibi geldi bir önceki bölümü tekrar okudum yok atlamamışım  :ph34r:  tasvirler, hikaye, kurgu, çelişkiler yine güzel ama sanki zaman atlaması gibi bişey var nerdeydiler nereye geldiler neden böyle oldu :blink: bir önce ki bölümü okuyorken de aynı duyguyu hissettim :huh: sanki olayların geçiş sürecini atlıyoruz gibi, bir önce ki bölüm ile bir sonraki bölümü birbirine bağlayan bir köprü olmalı :ph34r: senin aklında o köprü var ama bizim de aklımızda olsa fena olmazdı :P yine devamını bekleyip bazı konuların aydınlığa kavuşmasını istemekten başka bir şey gelmiyor elden  -_- eline aklına bileğine sağlık zuzum  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

noldu yaaa sanki arada bir bölüm atlamışım gibi geldi bir önceki bölümü tekrar okudum yok atlamamışım  :ph34r:  tasvirler, hikaye, kurgu, çelişkiler yine güzel ama sanki zaman atlaması gibi bişey var nerdeydiler nereye geldiler neden böyle oldu :blink: bir önce ki bölümü okuyorken de aynı duyguyu hissettim :huh: sanki olayların geçiş sürecini atlıyoruz gibi, bir önce ki bölüm ile bir sonraki bölümü birbirine bağlayan bir köprü olmalı :ph34r: senin aklında o köprü var ama bizim de aklımızda olsa fena olmazdı :P yine devamını bekleyip bazı konuların aydınlığa kavuşmasını istemekten başka bir şey gelmiyor elden  -_- eline aklına bileğine sağlık zuzum  ^_^

Bilimkurgunun amacı bizim kafamızı bu hale getirmek :D gittiği türde ben başarılı buluyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şey, ben bilerek şu anda açık yazmıyorum. Ne kişileri açıklıyorum ne olayları tam ortaya koyuyorum, amaç aslında dikkatinizi dağıtmak. Şeytan aslında şu an ayrıntıda. :P  Anlamak istiyorsan konuşmalara odaklan. Yani şimdi ben bunları daha açık yazsam Lilly hakkında tüm gerçekler çıkacak ortaya ve sıkıcı olacak bence çünkü her gün daha güzel bir fikir buluyorum bu beni çok mutlu ediyor :D

Bu arada LeornKayn kardeş sen de anlamadığın yeri söylesene anlatılacak bir şeyi varsa anlatayım. 

Edit: Yov ne kendine güvenliymiş gibi yazmışım kendimden tiksindim. Öz güvenli insanları hiç sevmem :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Şey, ben bilerek şu anda açık yazmıyorum. Ne kişileri açıklıyorum ne olayları tam ortaya koyuyorum, amaç aslında dikkatinizi dağıtmak. Şeytan aslında şu an ayrıntıda.  :P  Anlamak istiyorsan konuşmalara odaklan. Yani şimdi ben bunları daha açık yazsam Lilly hakkında tüm gerçekler çıkacak ortaya ve sıkıcı olacak bence çünkü her gün daha güzel bir fikir buluyorum bu beni çok mutlu ediyor  :D

Bu arada LeornKayn kardeş sen de anlamadığın yeri söylesene anlatılacak bir şeyi varsa anlatayım. 

Edit: Yov ne kendine güvenliymiş gibi yazmışım kendimden tiksindim. Öz güvenli insanları hiç sevmem  :D

onu tahmin ettim zaten o yüzden beklemediyim dedim ya -_- ilerleyen bölümlerde bir iki gizli konunun açıklığa kavuşacağını umut ediyorum ^_^ ama ben sabırsız bir okuyucu sen de üşengeç bir yazar olunca sonuç böyle oluyor  :D şu bulduğun fikirleri bir an önce bizimle paylaşsan iyi olur küçük hanım :rolleyes: meraktan ölmeden önce  :P

edit: güveniyorsan bir sebebi var belli değil mi  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

azcık da olsa olayları çaksam üzülmeyecem  :D sen sus konuşma <_< senin FF nerde hani devamı pehhhh  -_-

O ortadan 2'ye böldüğü kadını ben sıradan biri sanmıştım ya yöneticiymiş o ben olayları çakmasamda olur Zeynep Ablaya sen spoiler ver mesajdan olayları çözsün rahat etsin :D ...Valla yazıcam yazıcam diyip yazmayıp duruyorum benim sağ soğlum belli olmaz :D D-gray man mangakasına bağladım 2-3-4 ayda bir :P :D aslında ne yazacağımda bellide işte hep daha sonra yazarım demekten...

Leorn Kardeş anladı anlamadığı yeri kadın yöneticiymiş...o değilde olaylar nereden nereye geldi yahu kız 3 kere farklı taraflar içinde bulunup durdu...ilk önce o evde beraber kaldığı çocukla işe atılacaklar dedim yok çocuk tarihe karıştı yardım etmedi korktu kız tek başına yola atıldı güzel bi grup buldu dedim yok orasıda kayboldu 3. olarak şu adını hatırlamadığım elemanla kaldı...ben açıklama gelicek bölümleri merakla bekliyorum yada ben harbi anlamadan okumuşum ya o elemanlar o tarikat harbi yokmu oldu birden ben o elemanları sevmiştim benim kafa hala orada :D ama yaşıyor olması lazım o tarikat sonuçta yanlış hatırlamıyorsam ana karakterimizi takas ederek kurtulmuşlardı...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O ortadan 2'ye böldüğü kadını ben sıradan biri sanmıştım ya yöneticiymiş o ben olayları çakmasamda olur Zeynep Ablaya sen spoiler ver mesajdan olayları çözsün rahat etsin :D ...Valla yazıcam yazıcam diyip yazmayıp duruyorum benim sağ soğlum belli olmaz :D D-gray man mangakasına bağladım 2-3-4 ayda bir :P :D aslında ne yazacağımda bellide işte hep daha sonra yazarım demekten...

Leorn Kardeş anladı anlamadığı yeri kadın yöneticiymiş...o değilde olaylar nereden nereye geldi yahu kız 3 kere farklı taraflar içinde bulunup durdu...ilk önce o evde beraber kaldığı çocukla işe atılacaklar dedim yok çocuk tarihe karıştı yardım etmedi korktu kız tek başına yola atıldı güzel bi grup buldu dedim yok orasıda kayboldu 3. olarak şu adını hatırlamadığım elemanla kaldı...ben açıklama gelicek bölümleri merakla bekliyorum yada ben harbi anlamadan okumuşum ya o elemanlar o tarikat harbi yokmu oldu birden ben o elemanları sevmiştim benim kafa hala orada :D ama yaşıyor olması lazım o tarikat sonuçta yanlış hatırlamıyorsam ana karakterimizi takas ederek kurtulmuşlardı...

Yaşıyor da onlar benim baş karakterlerim değil. Tutmadım ben onları. Ayrım yapıyorum ben :D 

Bir de belki fark etmişsinizdir aksiyon ve olay açıklamalarını kısa kısa geçiyorum çünkü ben her şeyde çok ayrım yapan bir insanım. Mesela ben duyguları açıklamaya daha özen gösteririm çünkü gerçek hayatta da olay kurgusu değil neler hissettirdiği önemlidir benim için. Bu da yazdıklarıma yansıyor ister istemez kusuruma bakmayın. Ama geliştim gibi biraz ya bilmiyorum ya da bana öyle geliyor ya da yazmaktan bu aralar daha çok keyif alıyorum öncesine kıyasla. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.