Jump to content

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Aman, herkes kendi olsun, dürüst davransın yeter.

'' Kaçan kovalanır '' zımbırtılarına dayanamıyorum şahsen, ister kız ol ister erkek; seviyorsan göstereceksin. Bu kadar net.

Ne tarz erkekler konusuna gelirsek,

Kızdan kıza değişir. Kimisi sessiz sakin sever, kimisi ilgi odağı çocukları tercih eder........

Ben ne tarz erkeklerden hoşlandığımı bilmiyorum asjfksfjsfs

Çünkü nasıl birilerine aşık olacağımız cidden belli olmuyor.

Kafamızda bir profil oluşturuyoruz, gerek fiziksel, gerek kişilik olarak, ama genelde o profile değil tam tersine aşık olabiliyoruz mesela ^-^

Ama genel olarak, ayakları yere sağlam basan erkekleri severim.

Zeki, güçlü, korumacı, sahiplenen, kıskanç [tabii bunun da bir sınırı var], beni sevdiğini söylemeyip hissettirsin.

Asi bir ruhu ve tarzı varsa hoşuma gider.

Karşımdakinin siyasi, dini görüşleri, müzik tarzı falan beni etkiler açıkçası.

Olduğum gibi kabul etsin, benim sevmediğim özelliklerimi sevsin, rüzgarda saç uçlarım kurumasını sevmem ben mesela, doğal halimi sevsin.

Tip olarak, güçlü bir yapısı olması hoşuma kaçar.

Yüzüne gelirsek, gözlerinin altının mor olması beni cezbeder, tiryaki tipli erkekleri baya seviyorum ajfdasjfsf

Sarışın, esmer, kumral fark etmiy çok sjfsfsjfsf

(bkz: t-bag, mahone, ed furlong vs.)

Scofield ve Burrows karışımı olabilir, ahahah. :D

Ama sonuç olarak bu belirttiğimiz özelliklerde insanlara pek aşık olmuyoruz yani, en azından tespitlerimce öyle :'c

Öyle yani arkadaşlar....... İzdivaç şeysine katılır gibi oldu afsjfsjf

Konu için teşkürler ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 334
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ukalalık gibi olmasın, tecrübeliyimdir bu konularda :) 1- İlk ve en önemli madde: Kızlara karşı ilgisiz davranacaksın, böylece kızlar seni bir hedef olarak görmeye başlayacak. (Kızlar hemcinsleri ara

"Başkası olma kendin ol, böyle çok daha güzelsin" diyenler ile "Önemli olan dış değil, iç güzelliktir" diyenleri toplayıp cosplay partisi yapalım bence çok kalabalık oluruz :P

Madde 7 hariç hepsi yanlış :)

Misafir The Utopian

Selamlar efenim. Başlığı ana sayfada görmemle beraber gelmem bir oldu. Hemcinslerimi tanıdığımı pek söyleyemem. Fakat... Şu ilk madde gözüme fena battı. Kendim öyle kişilerden hoşlanmam, daha bir soğuk olurum öyle bir durum olunca. @Kaito'nun söylediği gibi, seviyorsa belli etsin bence. 

Ne tarz erkeklerden hoşlandığımı da bilmiyorum ben açıkçası. İlk tanıştığımız zamanlarda (nedeni bende kalsın) midemi bulandıran kişiye günler geçtikçe ve onu tanıdıkça aşık oldum. Yeri geldi kıskançlık krizine girdim, öyle de bir anımdır. Tipe bakmam kesinlikle. Evlilik programında değiliz, ama benim için en önemli kriter ön yargısız bir insan olmasıdır. Buradan yine iç güzelliğine baktığımı anlayabilirsiniz. Öhöm. 

Konu hoşmuş. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ana sayfada görünce ilgimi çekti fikrimi yazmak istedim :D Sevecekse insan karakterli birini sevsin . Bir dünya insan kelime oyunları ile yada sahte iyi niyet, karşındakinin aklına göre konuşup karşısındakini kandırabiliyor insanlar , eğlenip kullanıp atıyor gibi ( biraz kaba bir tabir oldu ). Benim gördüğüm her ilişkide hep sevdiği kişinin sanki efendisiymiş gibi davranan ego tatmin eden , soğuk davranmanın ilgi çekici olduğunu düşünen, karşısındakinin hislerini bu amaçla kullanan insanlardı kız erkek farketmiyor bir sürü başka adına ilişki,sevgi bağı diyemeyeceğiniz davranışlarda sayabilirim uzatmayayım . Kızlar nasıl erkekleri sever sorusunun cevabını vermem için sanırım bir dünya karakter sahibi,doğal davranan,aralarındaki sıcaklığı hissettiren çift görmem lazım :D Sevdiğiniz insan karakter olarak boş biri olmamalı , sizi etkilemek için onca sahte çaba göstermemeli . Lisemdeki kızların çoğu pesimist gözükmeye çalışarak erkeklerin ilgisini çekmeye çalışıyordu bu tarz kızların nasıl erkeklerden hoşlanabileceğini az çok tahmin eder insan . Haliyle karakteri düzgün bir kızın karakteri düzgün doğal , anlayışlı , empati ve sorgu yeteneği güçlü , hisleri kuvvetli , sıcak güven verici kişileri seveceğine inanıyorum , neyse sevgi dolu olsun insan :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7-Maddeler uzar da uzar ama ben bitirişi yapayım. Yukarıda yazdıklarımı unutun şimdi, sadece kendiniz olun. Ancak bu şekilde gerçek eşinizi ve aşkınızı bulabilirsiniz. Saygılar  :) 

5-Yakışıklı olmak her zaman için + puandır ancak eğer yakışıklı olmadığınızı düşünüyorsanız diğer niteliklere odaklanın. Güzel kızların sevgilileri genelde çirkindir.  -_- 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Yukarda bi arkadaşın da dediği gibi burda bi tip belirtmemizin pek yararı olmaz çünkü tam tersine de bi anda tutulabiliyoruz :lol:  

Ama benim için önemli olan klişe de olsa güvenebilmem ve birlikteyken mutlu hissedebilmem sanırım, ha tabi başka önemli şeyler de var zevklerin uyuşmasıdır ortak fikirlerdir falan ama önde gelen bunlar bende  ^_^ 

-Bu arada ilk maddeye değinmeden geçemicem, ilgisiz insanı sevmeyiz (genelde tabi) ha aklımıza gelmenize düşünmemize yarar orası kesin ama gittikçe o sevgi kızgınlığa hatta nefrete falan dönüyo skldghls

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eski konuymuş iyi konuymuş :) Konuya gelirsek kızlar ne tarz erkekleri severden çok bizim etrafımızdaki kızların nasıl olduklarını bilmemiz gerek bir yazıyı paylaşmak istedim isteyen okur istemeyen okumaz:

Burada yazılan türk kızı tiplemesi sadece geneli kapsamaktadır. Bu kapsama girmediğini düşünen kızlarımızın alınmasına gerek yoktur. " Bu nasıl iştir , biz böyle değiliz " şeklinde yazılar yazmayın boşuna çünkü çoğunuz böylesiniz. Uzun gözlemlerime ve tecrübelerime dayanarak elde ettiğim bilgilerin kısaca açıklaması ... İşte tipik türk kızı... 
Tipik türk kızı 1.90 boyunda , manken fiziğinde yakışıklı , kariyeri ve iyi bir eğitimi olan zengin genç erkeklerle evlenmek istediğini söyler. Fakat sonunda Şifo Mehmet boyunda , tipsiz , eğitimsiz , beş kuruşsuz tiplerle evlenirler. İşin ilginç yanı, mutlu olduklarını söylerler. Aradan geçen bir kaç yıl sonra zart diye bir çocuk olur ( çoğunlukla birden fazla ) , geçim derdi başlar. Ondan sonra ya kaçarlar ya da zavallı şifoya boşanma davası açarlar. Her yıl evlenme sayısından fazla boşanma davası açıldığını unutmayın. Hele ki ekonomik krizin türk milletini sarstığı şu dönemlerde boşanmalarının bir numaralı sebebi geçim sıkıntısıdır. Aşağıdaki yazılarda bu durumu hazırlayan sebeplerden bazıalrı yer almaktadır. Mesela türk kızının gelecek kaygısı taşımaması , niteliksiz ve parasız olması gibi. Tipik türk kızı kendini kaf dağının ardında görür. Hepsi kendini Cindy Crawford sanar ve bu havayla sokaklarda dolaşırlar. Her erkeğin onun için deli olduğuna ve ne derse yaptıracağına inanırlar. Onları bu ruh haline sokanlarda zavallı amele türk erkeğidir. Halbuki biraz ağırdan alsalar olayı düzenli bir seks hayatına kavuşabilirler. Çünkü bir kıza onu önemsemediğini hissettirirseniz bu her zaman lehinize işler. Ama acele etmemeniz gerekmektedir. Acele ederek herşeyi mahvedebilirsiniz. Eninde sonunda açık verecektir. Tipik türk kızı malesef aptaldır. Genel kültür düzeyleri sadece pop şarkıcılarının isimleri ve şarkı sözleriyle kısıtlıdır. Ne politika, ne spor , ne bilim hakkında bir kaç cümle bir şey söyleyebilirler. SÖyleyemezler çünkü kapasiteleri buna yetmez. Bunun için çaba da harcamazlar zaten. Buna mukabil türk erkeğini aptal olmakla ve kadınları seks aracı olarak görmekle suçlarlar. Onlara göre erkekler kadınların beynini keşfetmeli. Ulan ne varda neyi keşfedecek erkekler. Cristof Colomb olsa keşfedemez iddia ediyorum. Genel kültürü zehir gibi olan istisna kızlar vardır. Fakat bunlarda ya çirkindir , ya ruh hastasıdır, kendi içinde sorunlarını aşamamış sürekli dışarıyı suçlayan tiplerdir. Ya da büyük ihtimalle çirkindirler. Aslında dünyada da durum buna benzerdir. Ama hiç bir yerde bu kadar belirgin değildir heralde. Ben şu ana kadar Einstein ayarında bir kadın duymadım hiç. Heleki çevremde " Şu kadın ne akıllı ama " türünden bir şey duyduğumu hatırlamıyorum. Duyduklarım genelde " Şu kadın ne kadar güzel " , " Şu kadın ne kadar uyanık " türünden nitelik içermeyen şeylerdi. Tipik türk kızları birbirlerinide çekemezler. Yani en dandik türk erkeği bile yanında konuşabileceği bir erkek arkadaşını bulsa onun için kötü düşünmez. Ama türk kızı yüzüne güler içinden fesatlıklar hisseder kız arkadaşları için. " Ben ondan daha güzelim, umarım kendini bişey sanmıyodur. " düşüncesi onu yer bitirir. Malesef bu olan biten güzellikleri dışardan farketmek zordur. Uzun uğraşlar ve casusluklar sonucu bunu da öğredik. Tipik türk kızının gelecek kaygısı yoktur. Belli bir yaşa gelene kadar aileden geleyi parayı çatur çutur yer. Yok dershaneydi, yok kuafördü. Evlendikden sonrada nasıl olsa keriz erkek bana bakar diye düşünür ve meslek sahibi olmak için hiç bir kaygı duymaz. Ayrıca paraları da yoktur. Hayat boyu hiç para biriktirmezler. Sadece kısa vade de alacakları şeyler için para biriktirirler. Bunun dışında geleceğe yönelik asla para biriktirmezler. Evlendiklerinde getirecekleri tek şey çeyiz adı verilen şeylerdir. Birde düğün yaparsanız takılan takılardan ve paralardan iyi hasılat toplanabilir. Tipik türk kızı niteliksizdir. Hiç bir özelliği yoktur. Ne adam gibi bir işten anlarlar, ne anlamak için çaba gösterirler. Çoğuna sekreter veya muhasebeci olmak yeter. Şu ana kadar hiç bir bilgisayar programcısı kadın veya elektrik prizini söküp takabilecek bir kadın-kız görmedim. Ellerinden hiç bir iş gelmez yemekten başka. Açıkcası çoğu doğru dürüst yemek bile yapamaz. Mantı yapmayı bilen kaç tane kız var acaba. Dünyanın ve Türkiye "nin en büyük ahçılarıda erkek dir zaten. Tesadüfe bakınız !! Türk kızı espriden anlamaz. Ne gülmeyi bilir ne güldürmeyi. Gider en dandik şeylere kahkayı basar. ( Yolda giden adamın düşmesi ) İnce bir espri yapıldığı zaman hiç bir şey anlamaz. BElden aşşağı bir espri yaptığın zaman nerdeyse tecavüz etmişsin gibi tepki verir. Gelelim güldürme olayına. İşte ondan hiç mi hiç anlamazlar. Bu yaşıma geldim hala beni adam gibi güldüren ( ince espri ile ) bir kız çıkmadı. İnsan yarım saat Cem Yılmaz izlese bişeyler kapar yahu. Tipik türk kızı seksten hep kaçar. Oysaki bu konu hakkında herşeyi bilir. Kendi kız arkadaşları arasında adetten tutun erkeklerin bile bilmediği bir çok şeyi konuşurlar. Buna rağmen duygularını ve güdülerini hep bastırır. Evlenmeden olmaz sloganı hakimdir. Fakat bir şekilde ilk sefer olduktan sonra ne büyük hata yaptıklarını anlarlar. Evlendikten sonra ise kocalarını her gece yatakda dinç tutmanın yolunu ararlar. Daha önce aklın nerdeydi diyesi geliyor insanın. Tipik türk kızı bilgisayardan anlamaz. Tek kullanabildiği şey chat veya muhasebe programlarıdır. ICQ ve bilimum chat programlarında türk kızının götü bir kalkmıştırki sormayın. Görende Bill Gates "le söyleşi yapıyosun sanır. Çoğuda konuşmaz zaten. Aklı sıra böyle yapınca ulaşılmaz olduğunu düşünür. Oysaki icqdaki " Sadece Listemden mesaj al " özelliğinden haberleri yoktur. Olmasına imkan yoktur çünkü bu program onlara epey ağır gelmektedir. Resim yollarsın , almayı bilmez, yolla dersin " O nasıl oluyor " der. Yani uzanıp elimle yakalasam çoğunun kafasını monitöre sokardım direk. Tipik türk kızı bilimkurgu , karate ve polisiye filmlerini sevmez. Aşk filmlerine ise bayılır. Titanic gibi filmlerde hüngür hüngür ağlarlar ne hikmetse.. Bunun bir felaket filmi olduğu kısmı ise hiç hatırlanmaz. Çünkü kızın aklı başka yerde.. - Titanik " e gitmişmiydin kız ? - Ayy evet kızz. Çok hüzünlendik.. Hüngür hüngür ağladım inanırmısın.. Hele o çocuğun geberdiği sahne varya.. ( Yihoho ) Bu konuşmaları en az 6-7 kızdan duydum inanın. Tipik türk kızı Futbol dan anlamaz. " 10 kişi bi topun peşinden koşuyor , Ayy ne aptalca " diyecek kadar aptaldır. Doğru dürüst hiç bir spor dalının kurallarını bilmez , spor müsabakası izlemez. Onlar için spor sadece koca götleri yağ bağlayınca zayıflamak için bisiklet ve bodyflex "tir. Onunda içine ederler zaten. Yanlış çalışma , aşırı yüklenme ve ağırlıktan dolayı güzelim bisiklet 2 haftada hurdalık hale gelir. Ve bun sonunda bir arpa tanesi kadar zayıflamazlar. Bir çok kadın evlendikten sonra şişmeye başlar. Vucüt biçimi bozulur. Sonrada duba gibi olurlar ve " Neden erken ölüyoruz yahu , avrupa da adamlar 80-90 yaşına kadar ortalama yaşıyor derler. " Yahu o kadar kilo ile heralde çabuk gidersin. Sağlıklı beslenmek denen şey türk kız ve kadınlarında malesef yoktur.
Yazı alıntıdır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.