Jump to content

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

ferolleparfum, 19 saat önce tarihinde yazdı:

kokusuna dikkat eden ter kokmayan kişilerin 1 adım önde olduğunu düşünüyorum ferolleaskparfumu.org
ayrıca boy kilo oranına da dikkat etmek lazım

asdsdasdad Güzel reklam taktiği beğendim.  :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Buraya taktik almaya geldim reklam aldım teşekkürler ferolleaskparfumu.org

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • Yanıtlar 334
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ukalalık gibi olmasın, tecrübeliyimdir bu konularda :) 1- İlk ve en önemli madde: Kızlara karşı ilgisiz davranacaksın, böylece kızlar seni bir hedef olarak görmeye başlayacak. (Kızlar hemcinsleri ara

"Başkası olma kendin ol, böyle çok daha güzelsin" diyenler ile "Önemli olan dış değil, iç güzelliktir" diyenleri toplayıp cosplay partisi yapalım bence çok kalabalık oluruz :P

Madde 7 hariç hepsi yanlış :)

• 1 ay sonra...
pseudohomophylus, 30.06.2020 - 05:13 tarihinde yazdı:

Bu gözler sırf onu aldatamasın diye kel ve göbekli erkek sevdiğini söyleyen kız gördü.

Kısacası aldatmayın yeter:info-onion-head-emoticon:

Yanlış düşünce bir insan sırf kötü gözüküyor diye niye aldatmasın ki aksine beğenildiğini sanıp havalanabilirde :D yani aklı fikri o tarz şeylerde olduktan sonra tipinden dolayı bundan vazgeçeceğini sanmıyorum. :)

Sadece aldatmamak yetseydi şuan bir çok insan mutlu olurdu bence. 

Kızlar kendileriyle konuşan erkeklere bakma ihtimalleri daha yüksek. Kendisiyle konuşmayan erkekleri hiç görmüyorlar görmekte istemiyorlar. Bunun haricinde tarz olarak bir şey diyemem zaten o kadar kızda tanımadım.

Tek bildiğim bir şey var o da en azından benden hoşlanmadıkları :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Yanlış düşünce bir insan sırf kötü gözüküyor diye niye aldatmasın ki aksine beğenildiğini sanıp havalanabilirde :D yani aklı fikri o tarz şeylerde olduktan sonra tipinden dolayı bundan vazgeçeceğini sanmıyorum. :)

Kızlar kendileriyle konuşan erkeklere bakma ihtimalleri daha yüksek. Kendisiyle konuşmayan erkekleri hiç görmüyorlar görmekte istemiyorlar. Bunun haricinde tarz olarak bir şey diyemem zaten o kadar kızda tanımadım.

Pega o tarz kızların senden hoşlanmamaları o kadar umrunda mı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pseudohomophylus, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Onun tek tesellisi benim gibi birini aldatırsa aldattığına utanır fikriydi 

Ben de ona yapacak olan her türlü yapar demiştim ama sorduğumda hep aynı cevabı alıyorum

:hell-yes-onion-head-emoticon: O yüzden aldatmayın yeter

Şuanda güzel güzel geçiniyorlarsa sıkıntı yok ama bence adam tarafından olmasa da arkadaşın tarafından bir sıkıntı çıkabilir eğer sevgili olmak en büyük nedeni beni aldatmasın diyeyse. 

MuraTika, 52 dakika önce tarihinde yazdı:

Pega o tarz kızların senden hoşlanmamaları o kadar umrunda mı?

O tarz kızlar dediğin kızların %100'ünü kapsıyor benim dediğim :D Diğer insanlar çok umrumda değil ama sevdiğim 2 kişiden biri bari biraz benimle ilgilenseydi içim rahat ederdi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

Şuanda güzel güzel geçiniyorlarsa sıkıntı yok ama bence adam tarafından olmasa da arkadaşın tarafından bir sıkıntı çıkabilir eğer sevgili olmak en büyük nedeni beni aldatmasın diyeyse. 

O tarz kızlar dediğin kızların %100'ünü kapsıyor benim dediğim :D Diğer insanlar çok umrumda değil ama sevdiğim 2 kişiden biri bari biraz benimle ilgilenseydi içim rahat ederdi :)

O zaman niye onlarla konuşmuyorsun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

niye senden hoşlanmasınlar ki, kimler nelerden hoşlanıyo var yaa

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.