Jump to content

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 334
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ukalalık gibi olmasın, tecrübeliyimdir bu konularda :) 1- İlk ve en önemli madde: Kızlara karşı ilgisiz davranacaksın, böylece kızlar seni bir hedef olarak görmeye başlayacak. (Kızlar hemcinsleri ara

"Başkası olma kendin ol, böyle çok daha güzelsin" diyenler ile "Önemli olan dış değil, iç güzelliktir" diyenleri toplayıp cosplay partisi yapalım bence çok kalabalık oluruz :P

Madde 7 hariç hepsi yanlış :)

• 4 ay sonra...

okudum maddeleri, doğru yerler var. çok benzerlerini incisözlükte de okumuştum bi zamanlar, aynı şeyi 2.ye okumuş gibi oldum :D

espri konusu: kızlar espriyi sever. bazıları b.kunu çıkartmayı da sever. bazıları daha ağır başlı olanları sever. kişiden kişiye değişir bu durum, illa ki "ulan şimdi işin ucunda s.çmak da var" diye kendinizi tutmayın, insanlar s.çınca çok sevimli olurlar, tecrübeyle sabittir.

yakışıklı olmak diye bi durum öyle çok da önemli değil bana göre. kendine bakmak, sempatik olmak yeterli. kendin olursan sempatik olursun. başka da yapılması gereken bişey yok. çevrendekileri devamlı terslemediğin sürece illa ki sempatik olursun. budur yani, öyle şeytan tüyüyla falan alakalı değil.

bazen kızlar sana gelir, bi başkasını sevmediğin sürece "ya bunun burnu eğri" diyip de geri çevirmek mantıksız. ha harbiden çirkin Betty'yse durum değişir asdfas :D yani sen sevdiğin birine açıldığında nasıl ki ondan olumlu bi tepki bekliyorsan sana açılan biri de aynı duyguları yaşıyor demektir. senin açıldığın kişi sana bayıldığı için kabul etmez genelde, Titanic'te değilsin. "bi deneyelim bakalım neymiş ne değilmiş" seems logic.

ha işin aslı 1.5 senedir falan sevgilim yok, ne yazık ki ünive geçtiğimden beri çok evcil bi insana dönüştüm. ama lisedeyken kız konusunda bayağı aktiftim ehehe :D

kıssadan hisse: kızlar benim gibi insanları sever öehöehö B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Helal olsun, adamın özgüveni tam :D Açıkcası üniversite de 2 seneyi bitirdim. Bir tecrübemi paylaşayım madem uçuyoruz :P

Üniversiteye gelene kadar kızlara ilgim vardı hayli, tabi çok da aram iyidir kızlarla. Arkadaşlarımın çoğunluğu kız olduğu gibi kızlarla romantik olarak ilgilenmeyi de çok severdim. Prensip olarak hiç sevgilim olmadı (böyle söyleyince çevremdeki kimseye inandıramıyorum). Ben hep tek olsun, son olsun mantığındayım ama dediğim gibi eskiden kızlarla iyiydim. 3 tanesini idare ettiğim de oldu ama şimdi düşününce ne kadar basit ve iğrenç bir davranış şekliymiş diye düşünüyorum...

Neyse geldim üniversiteye, ilk sene bütün kızlar şu "kampüs boy" dediğimiz kıvırcı saçlı popi çocukların peşinden koşardı. Ben de projeler, iş güç, büyük idealler derken koşturup durdum. 2. sene kız erkek, herkes benim yaptığımı mantıklı buldu ve bana yanaşmaya çalıştılar. Ha baktılar aşkla meşkle karın doymuyor, şöyle prestij sahibi, tanınmış, kariyer yapmış adamların peşinden gidelim mantığına büründüler. Bu sefer de ben onlara yüz vermedim. Gerçekten çok çıkarcı insan kaynıyor etrafımda. Dolayısı ile ciddi anlamda idealist çevremle yola devam ettim. 2. senenin sonuna doğru kızlar çok rahatsız edici olmaya başlayınca (koca arayışları vol. 1541613) saçı sakalı uzattım, çirkin olmaya çalıştım as possible :D

Neyse ne, şu saatten sonra hiç bir kızın peşinden koşasım gelmiyor. Benden dost tavsiyesi, bunlar fani şeyler. İşinize gücünüze bakın, cidden zaman kaybı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok can yakıyorsun seeeen :D Yapma güzel kardeşim, ayıp. Bak ben daha 1 kızı bile reddettiğimi bilmem. Konuyu değiştirmişimdir hep, daha bir deli oluyorlar B| Bizdeki bu kızlardan intikam alma duygusu da nereden geliyor sormayın...

Aslında bende doğrudan reddediyorum sayılmaz bişey sezdiğim zaman hemen geçiştirecek şeyler söylüyorum ama bazen olmuyor işte ;)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.