Jump to content

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 334
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ukalalık gibi olmasın, tecrübeliyimdir bu konularda :) 1- İlk ve en önemli madde: Kızlara karşı ilgisiz davranacaksın, böylece kızlar seni bir hedef olarak görmeye başlayacak. (Kızlar hemcinsleri ara

"Başkası olma kendin ol, böyle çok daha güzelsin" diyenler ile "Önemli olan dış değil, iç güzelliktir" diyenleri toplayıp cosplay partisi yapalım bence çok kalabalık oluruz :P

Madde 7 hariç hepsi yanlış :)

Sen fatmagül müsün de taciz edicekler.... :D

Paçalı don mu giyiyosun yoksa yada puantiyeli elbisen mi var mustafan var mı :D

Fatmagül deilsen bişey olmaz....

:D :D

Resmi ekleyen

ben bişey diyemeden Amy gerekli açıklamayı(!) yapmış -.-

lan çok güldüm auhahuaha :D

Düzgün davranıp kendin olduktan sonra problem olmaz bence ^_^

Resmi ekleyen

şu 2 giften sonra direkt Gintama'yı indirmeye başlayabilirim, aşırı güldüm :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar yalan söylmesi ayıp ben çoçukken abazaydım evet abazaydım 2. sınıfta kuzenim beni p......no ile tanıstırdı :=) sabahlara kadar izliyordum hatta bir gün bilgisiyar vürüsten kapatamamıstım bu yüzdende ekranı kapatıp yatağa gittim uyandığımda suc kuzenime kalmıstı neyse bu konuyu geçelim ben küçükken bir çok kıza asık olduğumu evet 2 kız dı ama hepsini unuttum 5.sınıfa gectiğimde okul değişdirdim bir tane piskopat kız vardı kız hiç korkmadan erkeklere sövüyordu ve bir cocuk vardı sınıfın en güçlüsü ve kabadayısıydı kabadayı olan çoçuk piskopat kıza çıkma teklifi etti tabi ozamanlar sevmiyordum sonra ayrıldılar tam hatırmıyorum ama kız piskopat cocuğa çok beter sövmüstü hatırladığım kadarıyla sonrada çoçuk dayanamayıp kızla kavga etmeye baslamıstı kızı birisiyle kavga edermisene dövüyordu kız genede sövmeye devam ediyordu hatta karsılık bile veriyordu ama birsey yapamıyordu kavga bittiğinde kızın yüzünde morluklar vardı ciddiyim bu yalan değil hocalar çağırdıklarında kız hiçbirsey olmamıs gibi sınıfa girdi ve gene birilerine sövmeye devam etti ısde ozaman etkilendim hayellerimdeki kızdı :=) ama sevgili olmak istemedim çünkü o kadar küfürü kaldırazmadım :=)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar yalan söylmesi ayıp ben çoçukken abazaydım evet abazaydım 2. sınıfta kuzenim beni p......no ile tanıstırdı :=) sabahlara kadar izliyordum hatta bir gün bilgisiyar vürüsten kapatamamıstım bu yüzdende ekranı kapatıp yatağa gittim uyandığımda suc kuzenime kalmıstı neyse bu konuyu geçelim ben küçükken bir çok kıza asık olduğumu evet 2 kız dı ama hepsini unuttum 5.sınıfa gectiğimde okul değişdirdim bir tane piskopat kız vardı kız hiç korkmadan erkeklere sövüyordu ve bir cocuk vardı sınıfın en güçlüsü ve kabadayısıydı kabadayı olan çoçuk piskopat kıza çıkma teklifi etti tabi ozamanlar sevmiyordum sonra ayrıldılar tam hatırmıyorum ama kız piskopat cocuğa çok beter sövmüstü hatırladığım kadarıyla sonrada çoçuk dayanamayıp kızla kavga etmeye baslamıstı kızı birisiyle kavga edermisene dövüyordu kız genede sövmeye devam ediyordu hatta karsılık bile veriyordu ama birsey yapamıyordu kavga bittiğinde kızın yüzlerin morluklar vardı ciddiyim bu yalan değil hocalar çağırdıklarında kız hiçbirsey olmamıs gibi sınıfa girdi ve gene birilerine sövmeye devam etti ısde ozaman etkilendim hayellerimdeki kızdı :=) ama sevgili olmak istemedim çünkü o kadar küfürü kaldırazmadım :=)

Adam, dürüst, fazla dürüst hemde :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar yalan söylmesi ayıp ben çoçukken abazaydım evet abazaydım 2. sınıfta kuzenim beni p......no ile tanıstırdı :=) sabahlara kadar izliyordum hatta bir gün bilgisiyar vürüsten kapatamamıstım bu yüzdende ekranı kapatıp yatağa gittim uyandığımda suc kuzenime kalmıstı neyse bu konuyu geçelim ben küçükken bir çok kıza asık olduğumu evet 2 kız dı ama hepsini unuttum 5.sınıfa gectiğimde okul değişdirdim bir tane piskopat kız vardı kız hiç korkmadan erkeklere sövüyordu ve bir cocuk vardı sınıfın en güçlüsü ve kabadayısıydı kabadayı olan çoçuk piskopat kıza çıkma teklifi etti tabi ozamanlar sevmiyordum sonra ayrıldılar tam hatırmıyorum ama kız piskopat cocuğa çok beter sövmüstü hatırladığım kadarıyla sonrada çoçuk dayanamayıp kızla kavga etmeye baslamıstı kızı birisiyle kavga edermisene dövüyordu kız genede sövmeye devam ediyordu hatta karsılık bile veriyordu ama birsey yapamıyordu kavga bittiğinde kızın yüzlerin morluklar vardı ciddiyim bu yalan değil hocalar çağırdıklarında kız hiçbirsey olmamıs gibi sınıfa girdi ve gene birilerine sövmeye devam etti ısde ozaman etkilendim hayellerimdeki kızdı :=) ama sevgili olmak istemedim çünkü o kadar küfürü kaldırazmadım :=)

küfreden bi kızdan küfrettiği için etkilenmek... kızlar senin kıymetini bilmeli :D

evet farkındayım aslında ettiği küfür değil seni etkileyen, ama bu yaptığı eylemi değiştirmiyor yine de :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.